نسخه جدید سری Forza معرفی شد + ویدیو

0

گیگر :

مایکروسافت در پستی روی سایت Xbox Wire نوشت:«ما هنوز کامل آماده نیستیم تا از نسخه بعدی سری فورتزا رونمایی کرده و یا اطلاعات مهمی را منتشر کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر باید تا کنفرانس خبری ما در نمایشگاه E3 منتظر بمانید.»

هر چند مایکروسافت به طور کامل سکوت نکرد و توضیح داد که این نسخه از بزرگترین و متنوع‌ترین لیست ماشین‌ها در این نسل از بازی‌هایی ویدیویی، برخوردار است.
این کمپانی صحبتی از تاریخ انتشار بازی و همچنین پلتفورم‌هایی که روی آن‌ها عرضه می‌شود، نکرد اما می‌توان انتظار داشت که کنسول اکس‌باکس وان یکی از پلتفورم‌ها باشد. تیزر تبلیغاتی بازی را می‌توانید در انتهای خبر مشاهده کنید.

به نظر می‌رسد که این نوع از معرفی بازی به یکی از عادت‌های جدید کمپانی مایکروسافت تبدیل گشته است. نسخه ششم سری فورتزا نیز ابتدا در ماه ژانویه سال 2015 معرفی شد اما رونمایی کامل بازی در مراسم E3 آن سال و کمی قبل از عرضه رسمی، صورت گرفت. همچنین شایان ذکر است که مایکروسافت مدل جدید فورد جی تی را برای کاور آن نسخه در نظر گرفته بود.

لامبورگینی سنتناریو نیز هنوز در دنیای واقعی عرضه نشده است. این اتومبیل قبل از عرضه در دنیا، در نسخه جدید سری فورتزا حضور خواهد داشت که این تصمیم بخشی از استراتژی جدید مایکروسافت با نام «برای اولین بار در فورتزا» به حساب می‌آید. مایکروسافت با این استراتژی می‌خواهد که گیمر‌ها اولین کسانی باشند که لذت راندن اتومبیل‌های جدید و بزرگ را بچشند. لامبورگینی سنتناریو قدرتی معادل 770 اسب بخار دارد و می‌تواند 0 تا 100 کیلومتر را در زمان باورنکردنی 2.8 ثانیه و 0 تا 300 کیلومتر را در 23.5 ثانیه طی کند. بیشینه سرعت این اتومبیل نیز 321 کیلومتر بر ساعت است.

مایکروسافت در توضیحات پیرامون این اتومبیل گفت:«به عبارت دیگر، این اتومبیل به طرز دیوانه کننده‌ای سریع است و شما برای اولین بار آن را در سری فورتزا خواهید دید.»
در حالی که تا ماه ژوئن برای رونمایی کامل بازی و کسب اطلاعات بیشتر باید منتظر بمانید، استودیو Turn 10، سازنده سری فورتزا، رویداد و مسابقه جدیدی با نام Lamborghini Super Trofeo Series را برای نسخه ششم بازی معرفی کرد. در این رویداد شما با استفاده از لامبورگینی گالاردو، مدل سوپر تروفیو، در مسابقات زمانی و لیگ‌های چندنفره به رقابت می‌پردازید. کسانی که عملکرد خوبی در این مسابقات داشته باشند، اتومبیل سوپر هوراکان تروفیو لامبورگینی را دریافت کرده و به فصل دوم مسابقات راه می‌یابند.

در انتها مایکروسافت آماری از سری فورتزا منتشر کرد. بیش از 10 میلیون نفر تا به امروز نسخه‌های فورتزا 5، فورتزا هورایزن 2 و فورتزا 6 را روی اکس‌باکس وان تجربه کرده‌اند.

cover

پاسخ دهید