نسخه ده میلیون دلاری بازی Dying Light به بازار می آید!

0

نسخه ده میلیون دلاری بازی Dying Light به بازار می آید!

در مطلب پیشین خود که ساعاتی قبل آن را از نظر گذراندید به میراث سری بازی های Dead Island یعنی بازی Dying Light اشاره ای مختصر داشتیم و به معرفی نسخه ی جدید ز سری Dead Island پرداختیم. حال در متن پیش رو قصد داریم به بازی Dying Lightبه عنوان موضوع اصلی این مطلب بپردازیم. البته نه به خود بازی Dying Light که به نسخه ای ویژه از این اثر که ارزش آن چیزی نزدیک به ده میلیون دلار است!

 

 

بسیاری از علاقه مندان دنیای بازی های کامپیوتری در شروع نسل حاضر از افزایش ده دلاری قیمت بازی های جدید در این نسل اندکی گله مند بودند و بیشتر ترجیح می دادند که بازی های مورد علاقه ی خود را همانند نسل قبل به جای 60 دلار با قیمت 50 دلار خریداری نمایند. با این حال هم اکنون سازندگان بازی Dying Light بدون توجه به این موضوع نسخه ای ویژه از این بازی را به علاقمندان مبارزه با امواج بی پایان زامبی ها معرفی کرده اند که چیزی نزدیک به 10 میلیون دلار قیمت دارد! همان گونه که علاقه مندان بازی Dying Light احتمالاً از آن با خبر هستند بسته ی الحاقی پر و پیمان این بازی که با نام Dying Light: The Following شناخته می شود اکنون مدتی است که به بازار عرضه شده است. محتوایی جانبی از این بازی نسبتاً موفق با ویژگی های بسیار فراوان (نظیر امکان سوار شدن بر اتومبیل های آف رود و ویراژ دادن در محیط حومه ی شهر) که همراه با نسخه ی اصلی این اثر و در قالب نسخه ی Enhanced Edition نیز در اختیار علاقه مندان این بازی قرار گرفته است. حال شاهد معرفی نسخه ای ویژه از همین نسخه ی Enhanced Edition هستیم که Spotlight Edition نامیده می شود و  ارزش آن نه 50 یا 60 دلار بلکه 10 میلیون دلار است! البته دیسک و بسته بندی این نسخه ی ویژه از جنس طلا نیست بلکه قیمت بالای آن به دلیل محتوای خاص و نسبتاً عجیبی است که همراه با این بازی ارائه می شود. در واقع علاوه بر بهره مندی خریدار این نسخه ی ویژه و ده میلیونی دلاری از چهار نسخه از بازی Dying Light: The Following Enhanced Edition شخص مذکور می تواند نقشی را هم در فیلمی که قرار است بر اساس دنیای بازی Dying Light ساخته شود بر عهده بگیرد. به همین منظور خریدار این نسخه ی ده میلیون دلاری از بازی Dying Light: The Following آموزش های حرفه ای و کاملاً مفصلی را در زمینه هایی نظیر پارکور ، بدلکاری ، بازیگری ، شیوه های فیلمسازی ، رانندگی آف رود ، گریم (نحوه ی گریم صورت برای تبدیل بازیگران سیاهی لشگر به زامبی) و موارد مشابه را پشت سر خواهد گذاشت و در عین حال نسخه ای اصلی و کاملاً اریجینال از فیلمنامه ی این فیلم سینمایی را نیز دریافت خواهد کرد.

 dying-light

خریدار این نسخه ی ده میلیون دلاری همچنین ده قطعه بلیط ویژه (VIP) را نیز برای اکران فیلمی که قرار است در آن به ایفای نقش بپردازد در اختیار خواهد داشت و در کنار آن می تواند فرصت نقش گویی به جای شخصیت اصلی بازی Dying Light یعنی کارل کرین را نیز در نسخه ی ویژه ی این بازی (نسخه ی Special Edition) داشته باشد. اما نکته ی جالب قضیه این جاست که هیچ تضمین خاصی برای ساخته شدن حتمی فیلم سینمایی Dying Light وجود نخواهد داشت و این احتمال وجود دارد که خریدار نسخه ی ده میلیون دلاری این بازی تمام پول خود را تنها صرف آموزش فوت و فن بازیگری ، بدلکاری و … نماید و در نهایت هیچ خبری از محصول نهایی وعده داده شده یعنی فیلم سینمایی مذکور که قرار است خریدار این محصول در نقش یکی از ستارگان اصلی آن ظاهر شود نباشد! البته این برای نخستین بار نیست که سازندگان بازی Dying Light یعنی اعضای استودیو Techland دست به چنین اقدام عجیبی می زنند و مخاطبان خود را شگفت زده می سازند. در واقع آن ها پیش از این و در هنگام عرضه شدن نسخه ی اصلی بازی Dying Light نیز دست به عمل مشابهی زده و به معرفی نسخه ای ویژه از این بازی پرداخته بودند که با نام My Apocalypse Edition شناخته می شود و 250 هزار دلار قیمت داشت! گفتنی است که در این نسخه از بازی در کنار بازی اصلی یک خانه ی مسکونی واقعی به خریدار این محصول اهدا می شد که بر مبنای موارد مشابه در بازی Dying Light و به شکل پسا آخرالزمانی طراحی و تزیین شده بود. به هر حال خریدن نسخه ی مذکور از بازی Dying Light: The Following Enhanced Edition شاید گزینه ای مناسب برای کسانی باشد که ده میلیون دلار ناقابل در اختیار دارند و هیچ نمی دانند که با آن چه کنند! (به عنوان مثال کسانی که همراه با پول کلانی از کشور خود خارج شده و هم اکنون در مناطق خوش آب و هوایی نظیر کانادا روزگار می گذرانند!)  

 

google

facebook

insta

twitter

telegram

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید