نسخه سفارشی XFX در RX480 یک نمونه عالی است!

0

نسخه سفارشی XFX در RX480 یک نمونه عالی است!

با نزدیک شدن به زمان عرضه نسخه های سفارشی از کارت گرافیک AMD RX480،شاهد تصاویر و مشخصات برخی از آنها هستیم.در جدید ترین اخبار،کارت گرافیک XFX در نسخه سفارشی RX480 رونمایی گشته و برخی از مشخصات فنی آن نیز منتشر شده است.

 

کارت گرافیک XFX RX 480 Double Dissipation را می توان یکی از برترین های طراحی کولر دانست.به طور مشخص،مهندسان XFX زمان و آزمایشات بسیاری را برای برترین سامانه تهویه در یک کارت گرافیک با ابعاد متوسط انجام داده اند.این محصول به یک کولر به همراه دو فن 90 میلی متری مجهز شده است.Back Plate کاملا فلزی،فضای پشت PCB را احاطه کرده است.فرکانس دقیق هسته در این نسخه مشخص نشده است،اما ظاهرا باید در انتظار فرکانسی در رنج 1300 مگاهرتز و حتی بیشتر باشیم.

قسمت مسی قرار گرفته بر روی GPU،دارای 4 لوله انتقال حرارت است.هیت سینک نیز فراتر از انتظار ظاهر گشته و به طور خاصی بخش بنده شده است.عدم اتصال کامل بخش های هیت سینک،تهویه ای بهبود یافته را به ارمغان می آورد.

مدار چاپی به کار رفته،کاملا سفارشی گشته و یک رابط تغذیه 8 پین در بالای کارت گرافیک وجود دارد.این مادربرد سفارشی به مدار 6 فاز (مستقیم) مجهز گشته و نشان XFX در قسمت بالای کارت گرافیک نیز از LED های بهره می برد.

این کارت گرافیک نیز به پورت اضافی DVI-D مجهز گشته است.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید