نسخه ویژه المپیک گلکسی S7 Edge از راه رسید

0

المپیک مهم‌ترین و بزرگ‌ترین رویداد ورزشی دنیاست که برای بسیاری از افراد، ورزشکاران و کشورها بااهمیت است. در آستانه المپیک ۲۰۱۶ ریو مثل همیشه شور و هیجان زیادی کشورهای مختلف و هم‌چنین کمپانی‌های مشهور را فراگرفته است. همه خود را برای مهم‌ترین رویداد ورزشی دنیا آماده می‌کنند و سامسونگ نیز با جدیدترین گوشی هوشمند ویژه خود به استقبال این رویداد مهم ورزشی می‌رود.

سامسونگ رسما از نسخه ویژه المپیک گلکسی S7 Edge خود که شهریورماه و با شروع این مسابقات توزیع می‌شود، رونمایی کرد. این نسخه از گوشی هوشمند S7 Edge همان‌طور که پیش‌ازاین نیز مشخصات آن فاش شده بود در رنگ سیاه و با استفاده از ترکیب رنگ حلقه‌های المپیک یعنی رنگ‌های زرد، سبز، قرمز و آبی در اطراف دکمه‌ها، اسپیکر و لنز دوربین طراحی‌شده است.

این گوشی هوشمند ویژه که مجهز به اپلیکیشن اختصاصی مسابقات ریو ۲۰۱۶ است در خلال بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو در شهریورماه در اختیار ورزشکاران قرار خواهد گرفت.

به همراه این تلفن همراه یک جفت ایرباد بی‌سیم Gear IconX نیز وجود دارد که امکانات متنوعی همچون گوش دادن به موسیقی، تنظیم ضربان قلب و… را برای ورزشکاران مهیا می‌کند.

gsmarena_002

گلکسی S7 Edge المپیک قرار است هجدهم جولای (۲۸ تیرماه) پیش از عرضه در مسابقات المپیک در بازار کشورهای آمریکا، برزیل، چین، آلمان و کره عرضه شود. سامسونگ هیچ اطلاعاتی درباره قیمت این گوشی هوشمند منتشر نکرده است.

نظر شما درباره نسخه المپیکی گلکسی S7 Edge چیست آیا تولید موبایل ویژه رویدادهای مختلف برای شما جذاب است؟!

خبر فارسی

راضیه چنگیز نائین

کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات –
علاقه مند به تازه های فناوری ، ادبیات ، هنر و دوست دار محیط زیست
r.chnaeen@gmail.com


گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید