نسخه ی 64 بیتی مایکروسافت آفیس برای مک ارائه شد

0

نسخه ی 64 بیتی مایکروسافت آفیس برای مک ارائه شد

آوریل سال جاری بود که مایکروسافت اعلام کرد که به زودی فرآیند انتقال نرم افزار آفیس از نسخه ی 32 بیتی به 64 بیتی را برای سیستم عامل مک تکمیل خواهد شد و اکنون زمان عملی کردن این صحبت فرا رسیده است. تا پیش از این آفیس مک فاقد پشتیبانی از معماری 64 بیتی بود در حالی که مدتیست که سیستم عامل دسکتاپ اپل تنها دارای نسخه ی 64 بیتی است و مانند ویندوز به کاربر اجازه ی انتخاب بین دو نسخه ی 32 و 64 بیتی را نمیدهد. حال با بروزرسانی جدید مایکروسافت آفیس، این برنامه نیز از سیستم عامل 64 بیتی مک پشتیبانی میکند و به گفته ی مایکروسافت عملکرد آفیس با این بروزرسانی در مک ارتقا میابد و امکان اضافه شدن ویژگی های جدید فراهم میشود. همراه ما باشید.

بروزرسانی جدید باعث میشود که برنامه های Word، Excel، Powerpoint، OutLook و One Note برای کاربرانی که از نسخه ی Retail، Office 365 Concumer، Office 365 Commercial و Volume License  استفاده میکنند، به صورت 64 بیتی اجرا شوند. بروزرسانی مربوط به این ماه ( نسخه ی 15.25 ) نیز مانند بروزرسانی های دیگر برنامه ها ارائه خواهد شد. برای کاربرانی که مایکروسافت آفیس را روی مک خود نصب کرده اند، اعلانی نمایش داده خواهد شد و نسخه ی جدید برنامه مانند دیگر نسخه های قبلی قابل دریافت خواهد بود. در صورتی که پیغام مربوط به بروزرسانی را دریافت نکردید، میتوانید فایل بروزرسانی را به صورت دستی از بخش پشتیبانی سایت مایکروسافت، دانلود و نصب کنید. به نقل از وب سایت 9toMac، این بروزرسانی پیش از این برای کاربرانی که نسخه ی بتا را آزمایش کرده اند در دسترس بوده است اما این برای اولین بار است که بروزرسانی برای تمامی کاربران منتشر شده است.

مایکروسافت به کاربرانی که میخواهند به نسخه ی 64 بیتی مهاجرت کنند هشدار داده که ممکن است افزونه های داخلی سوم شخص این نرم افزار با نسخه ی 64 بیتی با مشکل مواجه شوند. ایجاد سازگاری بین افزونه های داخلی مایکروسافت آفیس با نسخه ی 64 بیتی این برنامه توسط کمپانی ها ممکن است چند ماه به طول بیانجامد بنابراین اگر افزونه ها از اهمیت بالایی برای شما برخوردار هستند، بهتر است در مورد بروزرسانی آفیس خود تجدید نظر کنید و نصب بروزرسانی را به تعویق بیاندازید.    

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید