نسخه 10567 ویندوز 10 با امکاناتی جدید در دسترس کاربران مایکروسافت قرار گرفت

0

نسخه 10567 ویندوز 10 با امکاناتی جدید در دسترس کاربران مایکروسافت قرار گرفت

جدیدترین نسخه از ویندوز 10 دسکتاپ به همراه آخرین نسخه آزمایشی از ویندوز 10 موبایل به صورت همزمان در دسترس کاربران مایکروسافت قرار گرفته اند. این دو نسخه عبارت اند از build 10581 برای تلفن های هوشمند و build 10567 برای کاربران دسکتاپ. نکته قابل ملاحظه، تعداد زیاد ویژگی های اضافه شده به ورژن مخصوص دسکتاپ این سیستم عامل است.

از جمله این ویژگی های جدید می توان به Media Cast در مرورگر edge اشاره کرد که به وسیله آن می توان ویدئو، تصاویر و محتواهای صوتی را از روی مرورگر به هر دستگاهی که دارای پشتیبانی DLNA و Miracast روی شبکه باشد منتقل کرد. برای مثال می توان یک ویدئو را روی یوتیوب، یک آلبوم عکس را روی فیسبوک و یا یک فایل موزیک را روی سرویس sound cloud قرار داد و همه این کارها به صورت مستقیم از خود edge قابل انجام است. همچنین با هوشمند تر شدن کورتانا، می توانید زمانی که در حال مطالعه یک فایل PDF هستید به کمک دستیار صوتی مایکروسافت بخشی از متن را هایلایت کرده یا از آن بخواهید اطلاعات بیشتری درباره فایل مربوط برای شما به نمایش در آورد. دیگر تغییر بزرگ صورت گرفته، بروزرسانی برنامه Xbox Beta در ویندوز 10 است. در نسخه جدید قابلیت یافتن سریع تر و راحت تر دوستان به کمک حساب کاربری فیسبوک و به اشتراک گذاری فایل و لینک و همچنین امکان مکالمه با آنها به برنامه اضافه شده است که خواهان بسیار زیادی در بین کاربران داشت. به علاوه، در بخش Game DVR نیز قابلیت ضبط صدا افزوده شده است.

اگر از کاربران fast ring مایکروسافت هستید می توانید همین حالا آخرین تغییرات ویندوز 10 را روی سیستم خود دریافت کنید.

 

در نظرسنجی بهترین تلفن هوشمند سال 2015 به انتخاب کاربران وب سایت سخت افزار شرکت کنید! برای ثبت رای و آگاهی از روند اجرای مسابقه می توانید از صفحه ویژه این مسابقات دیدن کنید.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید