نسخه 3 گیگابایتی از کارت گرافیک GTX1060 وجود دارد! (ZOTAC)

0

نسخه 3 گیگابایتی از کارت گرافیک GTX1060 وجود دارد! (ZOTAC)

در حال نزدیک شدن به زمان عرضه رسمی کارت گرافیک GTX1060 هستیم.به همین علت برخی از تولید کنندگان کارت گرافیک،به معرفی و نمایش تصاویری از محصولات خود می پردازند.در همین راستا،شاهد ارائه مشخصات فنی و تصاویر یکی از همین محصولات از برند ZOTAC هستیم.با ما همراه باشید.

 

خوشبختانه برند ZOTAC در ایران شناخته شده و محصولات آن در اختیار بسیاری از کاربران است.دو کارت گرافیک ZOTAC GeForce GTX 1060 AMP! و ZOTAC GeForce GTX 1060 Mini کارت گرافیک های جدید ZOTAC بر مبنی GTX1060 هستند.

ZOTAC GeForce GTX 1060 AMP!

سری AMP! شامل کارت گرافیک های قدرتمند از این برند است.این محصول دارای یک PCB سفارشی به همراه یک رابط تغذیه 6 پین است.فرکانس حافظه در آن به 8 گیگاهرتز می رسد و سیستم خنک کننده از دو عدد فن IceStorm تشکیل شده است.این فن ها از نوع 90 میلی متری بوده و دو عدد لوله مسی (Heat Pipe) نیز به همراه یک سینک آلومینیومی کامل،درون آن به کار رفته است.6 گیگابایت حافظه اختصاصی GDDR5 و رابط حافظه 192 بیتی،از دیگر ویژگی های آن به شمار می رود.فرکانس هسته با کمی اورکلاک،به 1557 مگاهرتز در حالت پایه (Base) و 1771 مگاهرتز در زمان استفاده از حالت افزایشی (Boost) رسیده است.به طور مشخص،سعی ZOTAC در پایین نگاه داشتن قیمت،اما ارائه توانایی های بیشتر به نسبت نسخه رفرنس بوده است.

ZOTAC GeForce GTX 1060 Mini

این کارت گرافیک نیز در دو نسخه 6 و 3 گیگابایتی عرضه می گردد.با وجود آنکه سخن زیادی در باره نسخه 3 گیگابایتی نشده است،اما این محصول نشان می دهد که این کارت گرافیک به یک نسخه 3 گیگابایتی نیز مجهز است.هر دو محصول اما دارای یک PCB سفارشی و یک رابط تغذیه 6 پین هستند.فرکانس کاری هسته در آنها،1506~1708 مگاهرتز است.این فرکانس برای هر دو نسخه از Mini ها یکسان است.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید