نسل بعدی ساعت های هوشمند سامسونگ اواخر تابستان معرفی خواهند شد

0

نسل بعدی ساعت های هوشمند سامسونگ اواخر تابستان معرفی خواهند شد

ساعت های هوشمند سری Gear S سامسونگ با توجه به طراحی مناسب و البته طول عمر باتری نسبتا قابل قبول، توانسته اند فروش خوبی را در بین کاربران ساعت های هوشمند به دست آوردند. پس از عرضه Gear S2 و گذشت مدتی از فروش بین المللی آن، حالا خبر می رسد که نسل بعدی نیز به زودی رونمایی خواهد شد.

سامسونگ سال گذشته و در ماه نوامبر بود که Gear S2 را به کاربران معرفی کرد و از آنجا که در دنیای پرسرعت تکنولوژی امروز، هیچ دستگاهی قادر نیست بیش از یک سال در صدر جدول علاقمندی های کاربران قرار بگیرد، نسل بعدی ساعت های هوشمند کره ای ها نیز به زودی از راه خواهند رسید. بر اساس آخرین شایعات، سپتامبر ماهی است که سامسونگ برای رونمایی از Gear S3 در نظر گرفته و به گفته Sam Mobile به احتمال زیاد این معرفی در نمایشگاه IFA برلین رخ خواهد داد که قرار است از دوم تا هفتم سپتامبر سال جاری برگزار شود. البته هنوز هیچ چیز قطعی نیست و باید کمی با احتیاط درباره این زمان بندی صحبت کرد. با این حال به نظر می رسد طرفداران سامسونگ تابستان پر باری را پشت سر خواهند گذاشت.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای دیجیتال، قیمت انواع قطعات سخت افزاری و تجهیزات الکترونیکی، آگاهی از اخبار مرتبط با تکنولوژی از جمله نوسان قیمت ارز، تصاویر، ویدئوها و مطالب آموزشی اختصاصی به کانال تلگرام وب سایت سخت افزار بپیوندید: telegram.me/sakhtafzarmag

وب سایت سخت افزار

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید