نسل دوم اپل‌ واچ با GPS همراه خواهد بود

0

اواخر امسال نسل دوم اپل واچ عرضه خواهد شد. شایعات زیادی تا به حال پیرامون این گجت در رسانه‌ها مطرح نشده است. تنها چیزی که در مورد آن به گوش رسیده، باریک‌تر شدن اپل واچ جدید نسبت به نسل قبلی است. اما واقعا چیزی در مورد خصوصیات و ویژگی‌های آن منتشر نشده است.

اما امروز و بر اساس اعلام وبسایت Macotakara، برخی ویژگی‌های نسل جدید اپل واچ مشخص شده است. یکی از این ویژگی‌ها، قابلیت GPS است که به صورت پیش‌فرض بر روی آن قرار خواهد گرفت و دیگر نیازی نیست که آیفون خود را با اپل واچ همراه داشته باشید.

قابلیت بعدی نیز پیگیری و ثبت و ضبط فعالیت‌های مرتبط با شنا است. تا به حال اطلاعات راهپیمایی، دویدن و دوچرخه‌سواری افراد ثبت و ضبط می‌شد و اگر این خبر صحت داشته باشد، اپل واچ می‌تواند تأثیر بیشتری روی ورزشکاران بگذارد و بیش از پیش با استقبال آنان روبه‌رو شود.

در حال حاضر مشخص نیست که این شایعات تا چه حد به واقعیت نزدیک است. پس همواره با ما همراه باشید تا شما را در جریان آخرین اخبار روز دنیای تکنولوژی بگذاریم.

Apple-Watch-Cov

خبر فارسی

مهدی ده نبی

چند سالیه در زمینه نویسندگی مشغول به کار هستم و در کنارش، انواع کارهای گرافیکی را هم انجام می‌دم. البته سابقه کارهای گرافیکیم خیلی بیشتر از نویسندگی هست، اما به خاطر علاقه زیادی که به تکنولوژی دارم، نویسندگی را هم در کنار گرافیک دنبال می کنم؛ همین!


گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید