نشست 4 جانبه وزرای خارجه سعودی، “قطر” و ترکیه با ائتلاف معارضان سوری

0

خبرگزاری میزان – وزرای خارجه عربستان سعودی، قطر و ترکیه، دیروز با هیئت ائتلاف معارضان سوری دیدار و در آن بر ضرورت کناره‌گیری رئیس‌جمهور قانونی سوریه از قدرت، تأکید کردند.

نشست 4 جانبه وزرای خارجه سعودی، به گزارش گروه فضای مجازی برگزاری میزان به نقل از «القدس العربی»، «خالد بن محمد العطیه»، «عادل بن احمد الجبیر»، «فریدون سینیرلی اوغلو» و «جان کری» وزیران خارجه قطر، عربستان سعودی، ترکیه و آمریکا، امروز پیش از نشست وین درباره سوریه، دیداری چهارجانبه برگزار و درباره تلاش‌ها برای دستیابی به راه‌حلی برای بحران سوریه گفت‌وگو کردند.
 
وزرای خارجه عربستان سعودی، قطر و ترکیه همچنین در نشست سه‌جانبه دیگری که امروز در وین برگزار کردند، هماهنگی‌ها بین این 3 کشور درباره پرونده سوریه را مورد بحث و بررسی قرار دادند.
 
طبق این گزارش، وزرای خارجه عربستان سعودی، قطر و ترکیه نشست دیگری را با «خالد خوجا» رئیس ائتلاف معارضان سوریه و هیئت همراه وی تشکیل دادند و درباره آینده سوریه گفت‌وگو کردند.
 
وزرای خارجه این 3 کشور که از حامیان پر و پاقرص تروریست‌های منطقه‌ای محسوب می‌شوند، در نشست با ائتلاف معارضان سوری بر ضرورت کناره‌گیری «بشار اسد» رئیس‌جمهوری سوریه از مسند قدرت تأکید کردند.
 
انتهای پیام/
خبرگزاری میزان:
انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید
محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید