نصرالله: پیروزی به معنای جلوگیری از تحقق اهداف دشمن است

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان به نقل از  تسنیم؛ به نقل از المنار، سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان طی سخنانی در مراسم بزرگداشت اولین شب محرم که در مجتمع سیدالشهدا در ضاحیه جنوبی بیروت در حال برگزاری است، گفت: پیروزی به معنای جلوگیری از تحقق اهداف اساسی دشمن است، بنابراین هنگامی که مقاومت توانست از تحقق اهداف دشمن، جلوگیری کند، پیروز شده است.

نصرالله گفت: هنگامی که مقاومت مانع تحقق اهداف دشمن می‌شود، عالی‌ترین سطح پیروزی محقق شده است و مقاومت اهداف خود را محقق کرده است همانگونه که از سال 1985 تا سال 2000 میلادی رخ داد.

دبیرکل حزب الله لبنان افزود: در کربلا دو اردوگاه بودند که هر کدام از آنها هدفی را دنبال می‌کردند. اگر ما تشخیص دهیم که چه کسی در دنیا غالب و چه کسی در آخرت پیروز است، می‌توانیم از پیروزی و شکست سخن بگوییم.

نصرالله در ادامه سخنانش در این مجلس عاشورایی اظهار داشت: مقاومت در سال 2000 میلادی مانع از تحقق اهداف دشمن شد و توانست ضمن بیدار کردن امت، سرزمین و اسرا را آزاد کند و ما این را پیروزی می‌نامیم.

وی افزود: اسلام باقی ماند و گسترش یافت و مذاهب اسلامی بقای خود را مدیون خونها و فداکاری‌های حسین علیه السلام است، در غیر این صورت اسلام از بین رفته بود.

نصرالله گفت: داعش و همپیمانانش که با قتل و دشنام و سربریدن به خداوند نزدیک می‌شوند، نوادگان مسلم بن عقبه هستند.

دبیرکل حزب الله لبنان تصریح کرد: حسین علیه السلام تا امروز باقی ماند تا اسلام حفظ و جاهلان و وحشی‌ها و دشمنان پیامبر(ص) در داخل و خارج رسوا شوند.

مراسم بزرگداشت اولین شب محرم در مجتمع سیدالشهداء بیروت در حال برگزاری است.

انتهای پیام/

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید