نظر علی عسکری درباره «ولنگاری فرهنگی» در کشور

0

گیگر:

رئیس سازمان صداو سیما درباره ایجاد «ولنگار فرهنگی» در جامعه گفت: باید گوهر انقلاب را حفظ کرد.

به گزارش بولتن نیوز به نقل از تسنیم، مراسم تشییع زنده یاد حمید سبزواری پدر شعر انقلاب صبح امروز با حضور شخصیت‌های فرهنگی و سیاسی کشور در حوزه هنری برگزاری شد.

http://giger.ir/wp-content/uploads/2016/08/13950220140642727671044.jpg

عبدالعلی علی عسکری رئیس رسانه ملی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، درباره شخصیت مرحوم حمید سبزواری گفت: صداقت و شجاعت در راه حقیقت، توأم با زیبایی، هنر و شعر که همراه شود ماندگاری به همراه می‌آورد.

وی درباره شخصیت مرحوم سبزواری اضافه کرد: مرحوم حمید سبزواری دارای سجایای بسیار ارزشمند و فاخری در دوران قبل و بعد از  انقلاب بوده و با اشعار خود توانستند فرهنگ انقلاب را گسترش دهند.

رئیس جدید سازمان صداوسیما درباره  مساله «ولنگاری فرهنگی» گفت:  باید گوهر انقلاب را حفظ کرد و از آن در برابر تهدیدهای بیرونی و درونی مراقبت کرد.

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی چندی پیش  در دیدار رئیس و نمایندگان مجلس دهم اعلام کرده بودند: در مسئله‌ فرهنگ احساس یک “ولنگاری” می‌کنم؛ چه در تولید کالاهای فرهنگی مفید و چه در جلوگیری از کالاهای مضر فرهنگی. در موضوع فرهنگ نوعی “ولنگاری” و بی اهتمامی در دستگاههای فرهنگی به چشم می خورد.

انتهای پیام/

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید