نفت در مشهد پدیده را شکست داد/نفت و منصوریان از منطقه خطر فرار کردند

0

ورزش > لیگ برتر – نفت تهران در مشهد توانست با نتیجه 2 بر 1 پدیده را شکست دهد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ بازی دو تیم پدیده و نفت تهران در حالی برگزار شد که نفت هفته گذشته با برتری مقابل راه آهن توانست اولین پیروزی خود را کسب کند و تا حدودی خود را از انتهای جدول بالا بکشد.پدیده هم که یکی از تیم های خوب لیگ بود تا قبل از این بازی در رده هشتم قرار داشت و در خانه تیم سرسختی نشان داده بود.

در نیمه اول بازی این نفت بود که بیشتر تمایل به گلزنی داشت و علی منصوریان و تیمش دل به حرکات انفرادی پیام صادقیان بسته بودند. این بازی در نیمه اول بیشتر در میانه میدان در حال سپری بود که در دقیقه 26 خطایی که صادقیان گرفته بود را بوحمدان از فاصله 35 متری با قدرت به سمت دروازه پدیده زد که توپ او در میانه راه و روی خط محوطه جریمه به مرادمند خورد و تغییر جهت داد تا روشنگر جهت توپ را تشخیص ندهد تا نفت به گل برسد.
این بازی در نیمه اول به سود نفت به پایان رسید.با شروع نیمه دوم این پدیده بود که تمایل به گل و حملات داشت که حملات آنها در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم به بار نشست و در دقیقه 49 خیری با فرار از پشت محوطه جریمه و بین دو مدافع نفت شوت زد که توپ او به کوروشی برخورد کرد اما خیری دوباره این توپ را سر ضرب شوت زد که وارد دروازه نفت شد تا بازی مساوی شود.
نفت تهران که نمی خواست امتیاز این بازی را از دست بدهد حملات زیادی روز دروازه پدیده تدارک دید که در دقیقه 55 ارسلان مطهری درون محوطه جریمه پدیده سرنگون شد و داور نقطه پنالتی را نشان داد.پنالتی به دست آمده را صادقیان به گل تبدیل کرد و توانست بعد از مدت ها در لیگ برتر گلزنی کند.
در ادامه بازی بسیار درگیرانه سپری شد و بازیکنان دو تیم با هم درگیر شدند.در صحنه ای محمد خرمگاه مربی نفت تهران با حسین بادامکی درگیر شد که این درگیری با وساطت منصوریان پایان یافت. بازیکنان پدیده نسبت به وقت کشی نفتی ها اعتراض داشتند و نفتی ها هم نسبت به فحاشی ها تماشاگران مشهدی اعتراض کردند و حتی از داور خواستند تا بازی را نگه دارد. این بازی پرحاشیه با برتری دو بر یک نفت تهران به پایان رسید تا علی منصوریان دومین پیروزی فصلش را جشن بگیرد و نفت از منطقه خطر فرار کند.

یکی از نکات این بازی ادامه نیمکت نشینی بیرانوند بود که منصوریان در این باره گفت: شیخ ویسی این روزها خوب کار می کند و اشتباهی نداشته است.

256 43

 

 

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید