نقد و بررسی سومین قسمت انیمیشن ماشین ها

0

گیگر در دانلود فیلم و سریال :

نقد و بررسی سومین قسمت انیمیشن مهیج «ماشین ها»

سلام به تمام هواداران وبسایت http://www.irangapco.com/category/downloads. امروز یه نقد و بررسی کامل از انیمیشن زیبای «ماشین های ۳» براتون آماده کردیم. پس با ما همراه باشید.

انیمیشن «Cars 3» با انتشارش جنجال های زیادی رو برپا کرد و خیلی از هوادارنش رو ذوق زده کرد. انیمیشن ماشین ها از جمله کار های موفق استودیو پیکسار بود که قسمت اولش در سال ۲۰۰۶ ساخته شد. دو قسمت اول انیمیشن ماشین ها به دستان «جان لستر» ساخته شد. کارگردانی قسمت سوم این انیمیشن رو «برایان فی» برعهده داشته است. او طراحی استوری انیمیشن های معروفی همچون «WALL-E» رو برعهده داشته است و اولین تجربه کارگردانی اش را با این انیمیشن موفق به دست آورد. داستان «Cars 3» تفاوت های زیادی با دو انیمیشن قبلی دارد. قسمت اول ماشین ها بسیار طرفدار پیدا کرد. زیرا سازندگان سعی داشتند تا داستان جهان و داستانی جالب از سرعت و مسابقات و همینطور زندگی ماشین هارو به مردم نشون بدن و تلاش های زیادی هم بابتش انجام دادن. قسمت اول بسیار موفق بود و خودش رو در دل مردم جا کرد. قسمت دوم این انیمیشن با بازخورد های منفی مواجه شد و باعث ناامیدی تعداد زیادی از طرفدارانش شد. اما در قسمت سوم ، شاید داستان کمی هیجانی و زیباتر به نظر بیاید. آغاز داستان با آمدن ماشین های مدرن آغاز شد که اولین و پر سرعت ترین آن ، یعنی «Jackson Storm» وارد پیست مسابقه شد و به سادگی تمام حریفان از جمله مک کوئین بزرگ رو کنار گذاشت. از آن زمان ، مک کوئین در تلاش بود تا در مسابقات از این رقیب بسیار سریع ، پیشی بگیره. با گذشتن چند ماه ، همینطور ماشین های جدیدتری وارد پیست می شدند و ماشین های قدیمی به غیر از مک کوئین ، تصمیم به بازنشستگی گرفتند.

مک کوئین عقیده داشت که با اینکه زمان زیادی از درخشش می گذرد ، نباید تسلیم شود و هنوز راهی برای ورود به این رشته را دارد. مک کوئین در آخرین مسابقه فصل اول سری مسابقات ماشین با سرعت هرچه تمام تر از همه پیشی می گیرد اما «Jackson Storm» همچون رعد از همه می گذرد و جلوی مک کوئین قرار می گیرد و بسیار از او فاصله می گیرد. مک کوئین تمام زورش را می زند تا به او نزدیک شود اما ناگهان ، در پیست تعادلش را از دست می دهد و با چند دور برخورد به زمین و دیوار های پیست ، با فشار روی زمین برخورد کرده و صدمات زیادی را تجربه می کند. خیلی ها معتقد بودند که کار مک کوئین به پایان رسیده است. این داستان فرق بسیار زیاد و زیبایی با سری های قبل دارد. این قسمت یکجور میخواد به هواداران نشون بده که هردوره از زندگی ، با رقیب های زیادی مواجه میشیم و پیر میشیم و باید جامون رو به آدم های جوون تر بدیم. مک کوئین نیز با افزایش سنش ، دیگر نمی تواند آن سرعت سابق را داشته باشد. سازندگان سعی کرده اند تا به ما نشان بدهند که هرقدر هم که مک کوئین در اوج باشد ، یک روز افراد با استعداد تری از او پیشی می گیرند و باید با این موضوعات کنار آمد. این داستان برای برخی ها خوشایند بود و برای خیلی ها نه.

برای بسیاری از طرفداران سخته که ببینند قهرمان پر سرعتشون پیر شده و دست از مسابقه برداره. این داستان جهش های زیادی داشت که مخاطبانش رو خیلی تحت تاثیر قرار میده. این انیمیشن با بودجه ۱۷۵ میلیون دلاری ساخته شده است و توانسته امتیاز ۷ رو از ۱۹,۵۷۸ رای بدست آورد. «اوون ویلسون» برای صداپیشگی لایتنینگ مک کوئین ، «آرمی همر» برای صداپیشگی جکسون استورم ، «کریستلا الونزو» برای صداپیشگی کروز رامیرز ، «لری د کیبل گای» برای صداپیشگی ماتر ، «بانی هانت» برای صداپیشگی سالی کاررا ، «چیچ مارین» برای صداپیشگی ریمون ، «پال دولی» برای صداپیشگی گروهبان و «مایکل والیس» برای صداپیشگی کلانتر ، از جمله بازیگرانی هستند که به عنوان صداپیشه در انیمیشن Cars 3 حضور دارند. به طور کلی برای آنهایی که انیمیشن دوست دارند و درکل با انیمیشن ماشین ها بزرگ شدند و حتی برای کسانی که به فیلم و سریال علاقه دارند توصیه می کنم که این انیمیشن رو از دست ندند چون شاید درخشش های آخر مک کوئین در این انیمیشن دیده بشه. 


پیشنهادات سایت:

برای باخبر شدن از آخرین اخبار سایت و سینمای جهان ، به کانال تلگرام http://www.irangapco.com/category/downloads بپیوندید.

کانال تلگرام http://www.irangapco.com/category/downloads

پاسخ دهید