نقشه استقلالی ها برای اخراج نکردن کرار

0

ورزش > لیگ برتر – کرار جاسم با وجود حاشیه سازی اخیرش، باز هم از استقلال اخراج نخواهد شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ هر بار که استقلالی ها تصمیم می گیرند کرار جاسم را اخراج کنند، نگاهی به برگه قرارداد 1.2 میلیارد تومانی او می اندازند و پشیمان می شوند. هافبک عراقی استقلال که پیش از دربی به خاطر پرداخت نشدن پولش اردوی تیم را ترک کرد، دوباره تا آستانه اخراج پیش رفت اما به نظر می رسد این بار هم استقلالی ها دلشان نمی آید او را اخراج کنند.
از طرفی اصرار بیش از حد مظلومی بر نیاز فنی تیم به توانایی های کرار و از طرف دیگر مبلغ قرارداد سنگین او عواملی هستند که باعث می شوند هر بار این بازیکن عراقی از اخراج رهایی پیدا کند و دوباره شانس این را داشته باشد که در ترکیب استقلال به میدان برود. این بار منصور پورحیدری در مصاحبه ای گفته که کرار احتمالا در استقلال می ماند و این آغاز راهی است که استقلالی ها برای نگه داشتن این بازیکن در پیش گرفته اند.
موضوع بعدی که جلب توجه می کند این است که باشگاه دوباره کرار را در اختیار کمیته فنی قرار داده است. این کار می تواند مثل دفعات قبل، نتیجه ای جز باقی ماندن کرار در تیم نداشته باشد. هر بار که کرار در اختیار کمیته انضباطی باشگاه قرار گرفته، درصدی از قرارداد او کسر شده و این بازیکن دوباره توانسته در ترکیب تیم قرار بگیرد. البته کمیته انضباطی گزینه های دیگری هم مانند منع از حضور در تمرین یا اخراج از باشگاه را دارد اما تجربه نشان داده که کمیته انضباطی استقلال جز جریمه انضباطی راه دیگری را انتخاب نمی کند.
ضمن اینکه باید صحبت پورحیدری را هم به یاد آورد که گفته کرار احتمالا می ماند. حالا اگر کمیته انضباطی دوباره برای کرار جریمه در نظر بگیرد، این بازیکن می تواند این جریمه را قبول کند و در تیم بماند. این طوری استقلال هم منفعت می برد چراکه هم پول کمتری به کرار می دهد، هم از او در زمین استفاده می کند. البته شاید اگر شخص دیگری جای مظلومی سرمربی استقلال بود، حاشیه های این بازیکن را در مقابل تمام این مزایا قبول نمی کرد و پایش را می کرد توی یک کفش که حتما کرار باید اخراج شود.
43 43

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید