نقص وسایل گرمایشی هتل و مرگ هولناک زوج گردشگر + تصاویر

0

خبرگزاری میزان – استاندارد نبودن وسایل گرمایشی هتل گران قیمت، جان زن و شوهر جوان را گرفت.

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان به نقل از تابناک، زن و شوهر کانادایی که برای گردشگری در هتلی در مکزیک مستقر شده بودند به دلیل نقص فنی وسایل گرمایشی اتاق، جانشان را از دست دادند. این در حالی است که یک هفته بعد از این حادثه، تاریخ برگزاری جشن عروسی دخترشان بود.

نقص وسایل گرمایشی هتل و مرگ هولناک زوج گردشگر + تصاویر

بر اساس گزارش پلیس، این زن و شوهر به دلیل نشت گاز جانشان را از دست دادند. اگر در یکی دوساعت ابتدایی که از حادثه می گذشت، فردی متوجه بروز مشکل می شد، آنها حتما نجات پیدا می کردند، اما متاسفانه پس از گذشت چندین ساعت، دخترشان متوجه حادثه میشود که دیگر خیلی دیر شده بود. وقتی نیروهای امداد به هتل میرسند، اعلام می کنند از مرگ آنها سه ساعت گذشته است. این هتل در سال 2012 به دلیل نقص فنی وسایل گرمایشی باعث جان باختن یک خانواده 5 نفره شد.

پزشکی قانونی مرگ به علت خفگی بر اثر نشت گاز را تایید کرد و پلیس نیز در ادامه گفت که بررسی ها نشان می دهد، هیچ ورود و یا اختلال اجباری در اتاق وجود ندارد.

نقص وسایل گرمایشی هتل و مرگ هولناک زوج گردشگر + تصاویر

پلیس مکزیک در پایان گفت: مدیر هتل دستگیر و بازداشت شد و پرونده او بعد از جمع آوری اسناد و مدارک تکمیلی به دادگاه قضایی ارجاع داده خواهد شد.

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید