نمایشگاه Gamescom 2016 : اعلام لیست بهترین بازی های حاضر در این نمایشگاه

0

نمایشگاه Gamescom 2016 : اعلام لیست بهترین بازی های حاضر در این نمایشگاه

نمایشگاه Gamescom 2016 روز گذشته به کار خود پایان داد و به این ترتیب علاقه مندان به حضور یافتن در بزرگ ترین رویداد مرتبط با دنیای بازی های کامپیوتری در قاره ی اروپا (و حتی جهان) برای ملاقات دوباره با خیل بی پایانی از بازی های کامپیوتری محبوب خود در چنین رویداد گسترده ای باید حداقل یک سال دیگر به انتظار بنشینند. معمولاً در روز های پایانی برگزاری نمایشگاه های معتبری نظیر نمایشگاه بازی های کامپیوتری گیمز کام، لیست بهترین و محبوب ترین محصولات حاضر در چنین آوردگاه هایی اعلام می گردد تا همگان بتوانند با برترین موارد به نمایش در آمده در رویداد های این چنینی (از دیدگاه برگزار کنندگان این رویداد ها) آشنا شوند. امری که در رابطه با نمایشگاه Gamescom 2016 هم شاهد انجام آن بوده ایم.

پیش از پایان یافتن رسمی نمایشگاه گیمز کام امسال لیست بهترین بازی های حاضر در این نمایشگاه از سوی برگزار کنندگان رویداد مذکور در شاخه های مختلفی اعلام گردید و به این ترتیب علاقه مندان به دنیای بازی های کامپیوتری توانستند از لیست کامل عناوین انتخاب شده به دست هیئت ویژه ی داوران نمایشگاه Gamescom 2016 ، به عنوان برترین بازی های حاضر در این نمایشگاه مطلع شوند. گفتنی است که گزینه های موجود در این لیست از میان 75 محصول و بازی کامپیوتری مختلف، که به منظور کسب مقام های برتر در نمایشگاه گیمز کام امسال از سوی هیئت داوران این نمایشگاه دست چین شده بودند، انتخاب گشته اند و تمامی موارد مربوط به لیست یاد شده را می توانید در ادامه ی این متن از نظر بگذرانید.

 

شاخه ی مربوط به جوایز جهانی نمایشگاه Gamescom 2016 :

 

بهترین بسته و محتوای الحاقی برای یک بازی کامپیوتری :

Destiny: Rise of Iron

 

بهترین نمایش و افق رویت شده از یک بازی کامپیوتری :  

Horizon: Zero Dawn 

 

بهترین غرفه و جایگاه ویژه :

Mafia 3

 

شاخه ی مربوط به پلتفرم های بازی :

 

بهترین بازی کنسول پلی استیشن 4 :

For Honor

 

بهترین بازی کنسول اکس باکس وان :

Sea of Thieves

 

بهترین بازی کنسول WiiU :

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

 

بهترین بازی پلتفرم کامپیوتر های خانگی :

For Honor

 

بهترین بازی مرتبط با پلتفرم های همراه :

Mario Party Star Rush

 

شاخه ی مربوط به سبک های مختلف :

 

بهترین بازی نقش آفرینی :

Final Fantasy XV

 

بهترین بازی مسابقه ای :

Forza Horizon 3

 

بهترین بازی اکشن :

Battlefield 1

 

بهترین بازی سبک شبیه ساز :

NBA 2K 17

 

بهترین بازی ورزشی :

Steep

 

بهترین بازی خانوادگی :

Skylanders Imaginators

 

بهترین بازی استراتژی :

Sid Meier’s Civilization VI

 

بهترین بازی معمایی :

Dragon Quest Builders

 

بهترین بازی آنلاین یا مرتبط با شبکه های اجتماعی :

GWENT: The Witcher Card Game

 

بهترین بازی کژوال :

Battlezone

 

بهترین بازی چند نفره :

Sea of Thieves

 

بهترین بازی مبتنی بر تکنولوژی واقعیت مجازی :

Wilson’s Heart

 

بهترین سخت افزار :

Play Station VR

 

شاخه ی مربوط به بازی های مستقل :

 

بهترین بازی مستقل :

Little Nightmares

 

شاخه ی مربوط به جوایز مردمی :

 

بهترین بازی کامپیوتری از دید شرکت کنندگان حاضر در نمایشگاه گیمز کام :

Battlefield 1

 

شاخه ی مربوط به برترین بازی حاضر در نمایشگاه گیمز کام :

 

بهترین بازی کامپیوتری :

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

 zelda

همان گونه که مشاهده می شود دو بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild و Battlefield 1 توانستند با تکرار همان مقام هایی که پیش از این در نمایشگاه E3 2016 کسب کرده بودند، در نمایشگاه Gamescom 2016 نیز (به ترتیب) به عنوان بهترین بازی حاضر در نمایشگاه و بهترین بازی اکشن حاضر در نمایشگاه انتخاب شوند و به تکرار موفقیت های پیشین خود بپردازند. همچنین بازی For Honor نیز توانست با کسب عنوان بهترین بازی پلتفرم PC و بهترین بازی کنسول پلی استیشن 4 در نمایشگاه گیمز کام امسال حسابی خوش بدرخشد. در هر صورت نمایشگاه Gamescom 2016 با نمایش حداقل میزان غافلگیری ممکن برای دنبال کنندگان این رویداد به پایان رسید و در مجموع عناوین جدید و شاخصی که در این نمایشگاه به علاقه مندان دنیای بازی های کامپیوتری معرفی شدند به نسبت سال های گذشته تا حدودی انگشت شمار و ناچیز به نظر می رسیدند (در واقع بازی Metal Gear Survive یکی از معدود آثار شاخصی به شمار می رود که در نمایشگاه گیمز کام امسال شاهد نخستین معرفی از آن به علاقه مندان دنیای بازی های کامپیوتری بودیم). با این حال شرکت کنندگان در نمایشگاه Gamescom 2016 و همچنین آن دسته از افرادی که رویداد های مرتبط با این نمایشگاه را به شکل غیر مستقیم و دورادور دنبال می کردند توانستند از طریق اطلاعات منتشر شده در این رویداد گسترده و پر مخاطب با جزییات بیشتری از زیر و بم آثار مورد انتظار خود در دنیای بازی های کامپیوتری آشنا شوند. گفتنی است که رویداد ویژه ی سال آینده ی شهر کلن آلمان در دنیای بازی های کامپیوتری یا همان نمایشگاه Gamescom 2017 از تاریخ 22 ماه اوت سال آینده آغاز خواهد شد و در تاریخ 26 اوت همان ماه هم به پایان خواهد رسید.         

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید