نمایشگاه MWC 2016: اچ‌تی‌سی از نسخه کامل شده‌ی دستگاه وایو رونمایی کرد

0

نمایشگاه MWC 2016: اچ‌تی‌سی از نسخه کامل شده‌ی دستگاه وایو رونمایی کرد

اچ‌تی‌سی با همکاری شرکت Valve، امروز از نسخه مصرف کنندگان دستگاه Vive  رونمایی کرد. در راستای ایجاد کامل‌ترین امکانات برای Vive، این دستگاه که مجهز به SteamVR است با فناوری نوآورانه جدیدتری به نام Vive Phone Service یکبار دیگر استاندارد جدیدی را در واقعیت مجازی به وجود آورده است.

Vive Phone Service، به شما این امکان را می‌دهد که بدون نیاز به خروج از دنیای مجازی، به دنیای واقعی متصل باشید. با این سرویس شما میتوانید هر دو واقعیت را با هم ادغام کنید و به هر دو دسترسی داشته باشید. شما میتوانید مستقیما از روی دستگاه تماس های ورودی و پاسخ نداده را پیگیری کنید و یا پاسخ دهید، پیامک ها را دریافت کرده و پاسخ کوتاه بفرستید و تقویم خود را برای اتفاق های در راه بررسی کنید. نسخه مصرف کنندگان Vive  نسخه تکامل یافته‌ ای از امکانات نوآورانه‌ای است که در Vive Pre معرفی شد. این امکانات شاملwireless Controllers ، Haptic Feedback، dual stage trigger است. همچنین این دستگاه دارای یک دوربین جلویی است که اجسام فیزیکی اطراف را در واقعیت مجازی بازسازی میکند و سیستم بصری پیشرفته تر به همراه صفحه نمایش روشن تر، احساس واقعی تر و عمیق تری از تجربه واقعیت مجازی بوجود می‌آورد.

شر وانگ، مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره اچ‌تی‌سی در این باره گفت :« از ابتدا، به واسطه پیشرو بودن HTC  در تکنولوژی های مختلف،  Vive، در خط مقدم واقعیت مجازی قرار داشته است. از زمان معرفی اولیه Vive در سال گذشته، ما با همکاری Valve، بی وقفه در حال تلاش برای ارتقا این دستگاه بوده‌ایم تا بهترین تجربه واقعیت مجازی را به بازار ارائه کنیم. این تلاش باعت برنده شدن چندین جایزه و دریافت تحسین و تشویق از منتقدان مطرح رسانه، مصرف کنندگان و صنایع مرتبط شده است. با معرفی نسخه مصرف کنندگان وایو، ما قدم محکم تری در راستای هدف نهایی خود، ارائه‌ی سراسری وایو در خانه های همه ی دنیا، برداشته ایم. بزودی همه مردم میتوانند در واقعیت مجازی غوطه ور شده و قوه تخیل خود را شکوفا کرده و تغییر بزرگی در کل دنیا بوجود بیاورند.»

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید