نمایشگاه MWC 2016: با Cam Plus جذاب ترین قابلیت G5 آشنا شوید

0

نمایشگاه MWC 2016: با Cam Plus جذاب ترین قابلیت G5 آشنا شوید

همان طور که حتما در خبرهای وب سایت و همچنین پوشش زنده مراسم مشاهده کردید، ال جی امروز از پرچم دار جدید خود یعنی G5 در نمایشگاه MWC 2016 رونمایی کرد. موفقیت نسبی G4 باعث شده بود انتظارات از این گوشی فراتر از تصورات باشد و البته خود ال جی نیز با اعلام اینکه قصد دارد در سال 2016 به رویارویی مستقیم با رقیب هموطن خود یعنی سامسونگ بپردازد این انتظارات را افزایش داده بود. در نهایت گوشی جدید LG نیز به همراه مجموعه ای از ابزارهای جدید با برند LG and Friends رونمایی شد و حالا راه برای مقایسه و بررسی این گوشی باز شده است که در ساعت ها و روزهای آینده به طور مفصل به آن خواهیم پرداخت. اما یکی از جالب ترین و شاید جذاب ترین قابلیت های جدید پرچم دار جدید ال جی، LG Cam Plus باشد. در ادامه برای آشنایی بیشتر با این وسیله با سخت افزار همراه باشید.

LG Cam Plus در واقع یک ماژول برای G5 به حساب می آید که از طریق Magic Slot به این دستگاه ملحق می شود. تا پیش از این اطلاعاتی درباره این وسیله منتشر شده بود. Cam Plus در نگاه اول یک گریپ برای تبدیل G5 به یک دوربین حرفه ای عکاسی است. دوربین های به کار رفته در این دستگاه به همراه سنسورهای جدید و همچنین توانایی کنترل عمق میدان که توسط دوربین کوچکتر 8 مگاپیکسلی ایجاد می شوند به نوبه خود می توانند دوربین G5 را به یکی از بهترین های بازار تلفن های هوشمند تبدیل کنند، اما ال جی پا را از این هم فراتر گذاشته و تلاش کرده دستگاه خود را هر چه بیشتر به دوربین های حرفه ای عکاسی شبیه کند. Cam Plus از طریق فضایی که در زیر دستگاه قرار گرفته به G5 متصل می شود و به همراه خود یک باتری اضافه با ظرفیت 1100 میلی آمپر ساعت نیز در اختیار کاربر قرار می دهد تا مجموع ظرفیت باتری دستگاه را به 4000 میلی آمپر ساعت برساند.

ماژول ال جی G5

همچنین روی محفظه بیرونی این ماژول کلیدهایی برای تنظیم ISO، زوم و همچنین کلید اختصاصی شاتر نیز در نظر گرفته شده تا G5 از هر نظر شباهت بیشتری به دوربین های حرفه ای داشته باشد. همچنین این ماژول می تواند طریقه در دست گرفتن دستگاه را هم به شکل قابل ملاحظه ای بهبود دهد تا کاربر بتواند کادربندی های مناسب تری به کمک دوربین خود داشته باشد. در روزهای آینده و در زمان برگزاری نمایشگاه MWC 2016، مطمئنا اطلاعات بیشتری درباره قیمت و زمان عرضه این ماژول منتشر خواهد شد.

mwc2016

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید