نمایشگاه MWC2016 : تاریخ عرضه و قیمت گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج مشخص شد

0

نمایشگاه MWC2016 : تاریخ عرضه و قیمت گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج مشخص شد

پس از معرفی پرچمداران جدید سامسونگ،اکنون تاریخ عرضه و قیمت این گوشی ها اعلام شده است. پیش از معرفی شایعاتی مبنی بر عرضه ی زودهنگام این گوشی ها توسط سامسونگ بعد از معرفی بود. به ادامه ی مطلب توجه کنید.

گلکسی اس 7 و اس7 اج در تاریخ یازدهم مارچ در آمریکا عرضه خواهند شد البته پیش از آن میتوانیم به بررسی این دو گوشی بپردازیم.از 24 فوریه کاربران میتوانند با پرچمداران جدید در برخی از فروشگاه های نمایندگی سامسونگ کار کنند و آن ها بررسی کنند.اپراتور های مختلفی مانند at&t و ورایزون و sprint نیز تعدادی از این گوشی ها را تحت سیم کارت خود عرضه خواهند کرد و کاربران میتوانند از 26 فوریه گوشی خود را با سیم کارت های این پراتور ها در آمریکا سفارش دهند.
همان طور که گفته شد اس 7 در رنگ های مشکلی براق و طلایی پلاتینیوم عرضه خواهد شد و اس 7 اج نیز با همین رنگ ها و رنگ اضافه ی نقرهای تیتانیوم عرضه خواهد شد.
این طور که به نظر میرسد خبری از نسخه ی 64 گیگابایتی از این گوشی ها حداقل در آمریکا نیست و سامسونگ به نسخه ی 32 گیگابایتی بسنده کرده است.البته پرچمداران جدید سامسونگ از درگاه میکرو اس دی بهره میبرند پس میتوانند حافظهی گوشی خود را تا 200 گیگابایت افزایش دهند.
در ادامه میتوانید جدول زمان عرضه و قیمت پرچمداران سامسونگ را مشاهده کنید.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید