نمایش «حكايت عاشقی» یک روز مانده به اکران متوقف شد/ توضیحات سخنگوی شورای صنفی نمایش در گفتگو با سینماپرس

0

به نقل از گیگر:

به گزارش سینماپرس، روابط عمومی این فیلم اعلام کرد: یک روز مانده به اکران سراسری فيلم سينمايي «حكايت عاشقي» به کارگردانی «احمد رمضان‌زاده» و به تهیه‌کنندگی «مسعود جعفری جوزانی» در یک اقدام غیرقابل پیش‌بینی توسط شورای صنفی نمایش، از اکران این فیلم عاشقانه در سینماهای تهران و شهرستانهای مختلف کشور جلوگیری به عمل آمد و تاکنون هیچ توضیح مشخص و قانع کننده‌ای به شرکت «جوزان فیلم» پخش‌کننده آن ارائه نشده است.

در این زمینه، اعتراض شرکت «جوزان فیلم» پخش‌کننده فيلم سينمايي «حكايت عاشقي» در سینماهای کشور، به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام شده است و متتظر تصمیم نهایی مسئولان سینمایی این وزراتخانه هستند.
اکران سراسری و عمومی «حكايت عاشقي قرار بود از روز چهارشنبه ۲۷ آبان‌ماه جاری توسط شرکت پخش «جوزان فیلم» در سینماهای تهران و شهرستانهای مختلف کشور آغاز شود، ولی بنا به دلایلی اعلام نشده از طرف شورای صنفی نمایش، از اکران آن جلوگیری شد.
در این فیلم، «بهرام رادان»، «قطب‌الدین صادقی»، «بهمن زرین‌پور»، «شیلان رحمانی» و «شوان عطوف» بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون اقلیم کردستان و عراق و … به ایفای نقش پرداخته‌اند.

گزارش سینماپرس حاکیست غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش در گفتگو با خبرنگار ما دلیل این اقدام را تراکم بالای فیلمهای گروه آزاد اعلام کرد و گفت: این موضوع در جلسه هفته آینده بررسی خواهد شد.

در عین حال فرجی در خصوص اینکه چرا تنها یک روز باقی مانده به اکران یک فیلم، چنین تصمیمی اتخاذ می شود تنها به این جمله اکتفا کرد که «به ما گفتند» به دلیل تراکم، این فیلم فعلا اکران نشود!؟

پاسخ دهید