نوآوری در سفرهای هوایی

0

گیگر:

187834_939

187837_248

نوآوری در سفرهای هوایی

نوآوری به کمک مسافران هوایی می آید

به نقل از های برگ: آیا می دانستید تمام تشریفات فرودگاهی را خود شما نیز می توانید به صورت الکترونیکی قبل از سفر انجام دهید؟

187834_939

مسافران شرکت هواپیمایی لوفت هانزا قادرند با استفاده از خدمات الکترونیکی از درون خانه و از طریق اینترنت تشریفات مربوط به پذیرش در فرودگاه را از طریق پرتال www.Lufthansa.com انجام داده، صندلی دلخواه خود را انتخاب و کارت پرواز خود و همراهانشان را نیز چاپ نمایند. کارت های پرواز در اروپا و آمریکا حتی از طریق پیامک نیز ارسال می شود.

187835_470

در سال گذشته میلادی هواپیمایی  لوفت هانزا جهت تشویق مسافران به انجام تشریفات پروازی خود به صورت الکترونیکی برنامه بشر دوستانه ای را به اجرا گذاشت. به این ترتیب که در فاصله زمانی ۲۱ آذر تا ۱۲ بهمن، به ازای هر تراکنش آنلاین، این شرکت یک برگ کاغذ به مدارس کشورهای در حال توسعه اهدا نمود. نتایج این کمپین به طرز شگفت آوری به کمک مدارس این کشورها  آمد. به ازای هر ۵۲ نفری که از طریق وب سایت اقدام به پذیرش آنلاین نمودند یک کتاب درسی و در نهایت با انجام بیش از دو میلیون تراکنش طی پنجاه روز در حدود چهل هزار کتاب درسی به این مدارس اهدا شد.

علاوه بر پذیرش مسافر، پذیرش بار و چمدان نیز توسط شخص مسافر و بدون نیاز به کمک پرسنل فرودگاهی امکان پذیر است. برای این منظور کیوسکهای ویژه ای در شهرهای فرانکفورت، مونیخ و هامبورگ نصب و راه اندازی شده است و مسافران قادرند چمدان های خود را در این کیوسکها وزن کرده و لذت چسباندن استیکر مربوط به بار خود را شخصا تجربه کرده و در پایان رسید دریافت نمایند.

187836_917

شرکت های هواپیمایی مدرن این روزها با طراحی ابزارهای کاربرپسند تسهیلاتی فراهم آورده اند تا دشواری های تشریفات سفرهای هوایی از مرحله خرید تا پذیرش مسافر و بار به میزان قابل توجهی کاهش یابد. هواپیمایی لوفت هانزا به عنوان بزرگترین خط هوایی اروپا همواره از شرکت های پیشرو در حوزه های تکنولوژی و فن آوری های سازگار با محیط زیست بوده و همواره سعی در همگانی شدن و تسهیل پرواز برای مردم نموده است.

187837_248

در کشور ما نیز مسافران ایرانی پس از رزرو اینترنتی از تخفیف خرید به ارزش ۳۰ تا ۱۰۰ دلار بهره مند می گردند.

نوشته نوآوری در سفرهای هوایی اولین بار در های برگ | مرجع سرگرمی و خبری پدیدار شد.

لینک مطلب

پاسخ دهید