نوازنده‌ای که با سطل رنگ معروف شد!

0

به گزارش خبرنگار گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، «ویسی فریمن» گیتار دست‌ساز خود را با استفاده از یک چوب قدیمی، یک سطل رنگ و سه عدد سیم استفاده شده، ساخت و بعد از آن هنرمندی‌های ویسی مورد توجه صاحبان یک شرکت تولیدی چیپس قرار گرفت!

صاحبان تولیدی از او درخواست کردند برای برند شرکتشان موسیقی بسازد و در نهایت این کمپانی کلیپ دو و نیم دقیقه‌ای ویسی را در یوتیوب به اشتراک گذاشت و چیزی نمی‌گذرد که این ویدئو به سرعت در کل فضای مجازی پخش می‌شود.

ویسی ۳۷ ساله، نابینا و بی‌خانمان است؛ اما این قضیه تاثیری در استعداد نوازندگی‌اش نگذاشته است. جالب‌تر از ویسی گیتار منحصر به فرد اوست. هرچند که او معمولا تارهای گیتارش را از میله‌های دوچرخه یا گیره رخت‌آویز انتخاب می‌کند؛ اما او مثل یک استاد تمام عیار آن را می‌نوازد.

مدت اندکی پس از انتشار این ویدئو، همه چیز برای ویسی تغییر کرد. حالا یکی از هوادارانش برای او گیتار خریده و عده‌ای هم برای حمایت از او کمپینی راه انداخته‌اند و امیدوارند به وسیله آن بتوانند برای ویسی خانه‌ای بخرند!

گفتنی است این گزارش در تاریخ 15 تیر ماه 1394 در خبرگزاری مهر منتشر شده است و بنا به اهمیت آن بازنشر می شود.

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید