نورمحمدی:هر بار که به اصفهان می آییم چنین بلایی سرمان می آید/شکاری:تعویض های خوب یحیی باعث پیروزی شد

0

ورزش > لیگ برتر – بازیکنان دو تیم پرسپولیس و ذوب آهن بعد از بازی مصاحبه های انجام دادند.

رضا شکاری مهاجم جوان ذوب آهن بعد از بازی با پرسپولیس گفت: بازی خوبی بود و دو تیم بازی خوبی را برگزار کردند. بعد از اخراج صادقی بازیکنان پرسپولیس دفاعی بازی کردند و می خواستند بازی را به ضربات پنالتی بکشانند که تعویض های خوب یحیی گل محمدی باعث شد تا بازی را ببریم.
احسان پهلوان هم بعد از بازی مقابل پرسپولیس گفت : بازی خوبی انجام دادیم و توانستیم پیروز شویم. از ابتدای ما سوار بازی بودیم ولی اخراج دروازه بان پرسپولیس کار را برای ما سخت کرد.
او درباره صحنه اخراج صادقی گفت: من صحنه را خوب ندیدم ولی داور تصمیمش را گرفته بود و باید به آن احترام گذاشت.اینکه خطا بود یا نه را بر عهده کارشناسان داوری می گذارم ا ما از وقتی حریف 11 نفره هم بود کنترل بازی را در دست داشتیم. ما مدافع عنوان قهرمانی هستیم و تلاش می کنیم با انجام بازی‌های خوب دوباره قهرمان شویم.
رضا نورمحمدی کاپیتان پرسپولیس درباره بازی گفت: نمی دانم چرا هر بار به اصفهان می آییم داورها سر ما را می برند. داور خیلی راحت سر تیم ما را برید و ما حتی نمی توانیم اعتراض کنیم.
او در ادامه گفت: هر بار که به اصفهان می آیییم چنین بلایی سرمان می آید. در صحنه اخراج حتی داور و کمکش هم مطمئن نبودند که توپ به دست صادقی خورد یا نه. در تهران هم مقابل ذوب آهن توپ به سینه مدافع ما خورد و داور پنالتی گرفت. این بار هم چنین اتفاقی افتاد. اگر قرار است این اتفاق بیفتد، به ما بگویند که برای بازی به اصفهان نیاییم. ما 5 بازیکن‌مان را نداشتیم و 10 نفره مقابل ذوب آهن بازی کردیم. اینکه فوتبال نمی‌شود.

حسن بنگر درباره صحنه اخراج ایمان صادقی گفت: آیا به نظر شما صحنه‌ای که منجر به اخراج شد داور درست تصمیم گرفت؟ توپ کامل به سینه دروازه بان ما خورد. این گونه که نمی‌شود کار کرد. ما هم توان 14 به 11 بردن را نداریم. امروز داور با ذوب ‌آهنی ها بود. اشتباهات کشنده همیشه علیه تیم ماست.

 

256 43

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید