نوزاد ده ماهه با خوراندن مشروبات الکلی جان باخت + عکس

0

خبرگزاری میزان – مادر بی رحمی که در بطری نوزاد ده ماهه اش مشروبات الکلی ریخت تا گریه او را بند آورد، دستگیر شد.

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان به نقل از تابناک، لری شپارد مادر 28 ساله ای است که به بطری شیر نوزاد کوچکش مشروبات الکلی اضافه کرد تا از صدای گریه فرزندش راحت شود. نوزاد خانم لری در حالی به بیمارستان منتقل شد که کاملا گیج به نظر می آمد. کادر پزشکان بیمارستان مرگ این نوزاد را اعلام کردند.

 

نوزاد ده ماهه با خوراندن مشروبات الکلی جان باخت + عکس

بر اساس گزارش پلیس؛ لری شپارد به هروئین و مشروبات الکلی اعتیاد دارد. او که ناخواسته باردار شده بود، چندین بار برای سقط نوزادش اقدام کرده بود، اما پزشکان مجوزی برای او صادر نکردند. طبق گزارش بیمارستان؛ نوزاد لری به علت اعتیاد خود او، از قبل از تولد به الکل و مواد مخدر اعتیاد پیدا کرده بود، اما مقدار زیاد الکل در بطری شیر، جان این نوزاد را گرفت.

پلیس محلی لیتل راک در پایان گفت: سالانه تعداد زیادی نوزاد، به این شکل جانشان را از دست می دهند. مسئله اعتیاد خانم ها، روی کودکان آنها نیز تاثیر گذاشته و در حال حاضر تعداد بی شماری کودک معتاد در لیتل راک داریم.

گفتنی است، لری به اتهام قتل عمد و خشونت رفتاری دستگیر و بازداشت شد و پرونده وی پس از جمع آوری اسناد و مدارک بیشتر به دادگاه قضتیی ارجاع داده خواهد شد.

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید