نوکیا در اواخر سال ۲۰۱۶ گوشی و تبلت اندرویدی می‌سازد

0

با شنیدن نام نوکیا به بسیاری از افراد علاقه‌مند به تلفن‌های همراه و تکنولوژی یک حس نوستالژیک دست می‌دهد و همچنین سریعترین سقوط (ورشکستگی) یکی از بزرگ‌ترین برندهایی که تاکنون دنیا به خود دیده است، برای آن‌ها یادآوری می‌شود. بعد از خریداری شدن قسمت تلفن همراه این شرکت توسط مایکروسافت، قرار شد که نوکیا تا اواخر سال ۲۰۱۶ محصول مصرفی با نام تجاری خود معرفی و عرضه نکند ولی حال که به اواخر سال ۲۰۱۶ تزدیک می‌شویم، نوکیا به طور رسمی اعلام کرده که به زودی گوشی‌های هوشمند خود با سیستم عامل اندروید را معرفی خواهد کرد، اگرچه این دستگاه‌ها با نام تجاری نوکیا عرضه خواهند شد ولی تولید آن‌ها توسط شرکت چینی HMD انجام می‌پذیرد.

گزارشی از این شرکت چینی به بیرون درز کرده که در آن ذکر شده نوکیا ۳ الی ۴ دستگاه اندرویدی متشکل از گوشی هوشمند و تبلت در سه‌ماهه چهارم ۲۰۱۶ ارایه خواهد کرد. در گذشته نه‌چندان دور شایعاتی مبنی بر تولید دو گوشی هوشمند بالارده توسط نوکیا در اینترنت منتشر شده بودند که براساس این شایعات پردازنده کوالکام اسنپدراگون ۸۲۰، بدنه فلزی با مقاومت در برابر گردو غبار، سیستم‌عامل اندروید ۷.۰ نوقا و اندازه‌های متفاوت ویژگی‌های اصلی آن‌ها را تشکیل می‌دهند.

در روزهای گذشته خبری مبنی بر پیوستن مدیر پیشین Rovio برای بازاریابی گوشی‌های جدید نوکیا در سایت منتشر کردیم که نشان از عظم جدی نوکیا برای ورود دوباره و قدرتمند به دنیای گوشی‌های هوشمند دارد. نظر شما در رابطه با این بازگشت چیست؟ آیا حاضر به خرید محصولات جدید با برند نوکیا هستید؟

باید بخوانید:  لو رفتن مشخصات جدیدترین گوشی نوکیا

nokia_6110

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید