نویسنده ایرانی که تجاوز جنسی را قانونی می داند (عکس)

0

گیگر :

نویسنده ایرانی که تجاوز جنسی را قانونی می داند (عکس)

 

یک نویسنده ایرانی مقیم آمریکا با افکار ضد فمینستی تجاوز جنسی را قانونی می داند. این در حالی است که هیچ جای دنیا تجاوز جنسی را قانونی نمی دانند.

 

وبلاگ نویس و نویسنده معروف ایرانی داریوش ولیزاده معروف به روش وی یا روش وُرِک (  Roosh V) یک وبلاگ‌نویس و پیکاپ آرتیست  است که به دلیل کارهایش در زمینهٔ اغواگری و ضد فمینیسم شناخته می‌شود.اما این نویسنده ایرانی داریوش ولی زاده نظم عمومی کانادا را بهم ریخته است!به گزارش ایران ناز روش در سال ۲۰۰۱ از دانشگاه دانشگاه مریلند در کالج پارک با مدرکی در میکروبیولوژی فارغ‌التحصیل شد.

 

نظرات او به عنوان قرص قرمز در فیلم ماتریکس و مبتنی بر واقع گرایی نا سیاست پسند توصیف شده. او در گفتگویی با واشینگتن تایمز گفت که فمینیسم میراثی از مردان ضعیفتری برجای گذاشته که بیشتر دوجنسه‌اند.

 

نویسنده ایرانی داریوش ولی زاده مولف چندین جلد کتاب اخیرا دست به گسترش افکار ضد فمینستی خود زده و جو عمومی کانادا را بهم ریخته است.از نظر او تجاوز به زنان و دختران در ملک شخصی قانونی و هیچ ایرادی ندارد

 

نویسنده ایرانی که تجاوز جنسی را قانونی می داند (عکس)

 

داریوش ولی زاده نویسنده ایرانی مقیم امریکا اخیرا با افکار ضد فمنیستی خود جو عمومی کانادا را بهم ریخته است.در فیلمی که اخیرا از وی منتشر شده است در خیابانهای کانادا مشاهده می شود که با سخنان ضد فمینیستی موجبات نارضایتی عمومی را در کانادا سبب شده است.

 

در این فیلم گروهی از افراد مشاهده می گردند که وی را در خیابان همراهی می نمایند.در این فیلم همچنین یکی از زنان به صورتش نوشیدنی می ریزد و وی سعی می نماید با وی صحبت نموده و وی را در خصوص افکارش متقاعد نماید

 

یکی دیگر از زنان داد می زند:”این یارو اسم مستعارش”روش وی”است.او فردی است که معتقد است که باید تجاوز به زنان و دختران قانونی شود.سپس در این فیلم مشاهده می شود که عده ای از مردان که دوروبر او را گرفته اند سعی می نمایند ویرا از کافه بیرون ببرند.در همین حال یک خانم دیگر داد می زند:”لعنتی!چطور جرات کردی به کانادا بیایی!؟در همین حین صداهای دیگری بگوش می رسد که این فرد لعنتی را از این جا بیرون بیندازید.

 

اخانمی که به صورت داریوش نوشیدنی پاشیده بود بعدا با انتشار نامه اعتراضی به وی در فیس بوکش می نویسد:

 

نویسنده ایرانی که تجاوز جنسی را قانونی می داند (عکس)

 

سپس داریوش با نشان دادن علامت”V “از کافه بیرون می رود.ورود داریوش ولی زاده 35 ساله و مقیم امریکا به کانادا باعث اعتراض عده زیادی از افراد شده است.تعداد 37 هزار نفر با انتشار بیانیه ای خواهان اخراج وی از کانادا شده اند

 

داریوش ولی زاده صاحب افکار ضد فمینیستی اخیرا تصمیم دارد با گردهمایی مردان خاص در بریتانیا کمپینی به راه بیندازد و افکار خود را گسترش دهد.وی در سخنانی گفته است تنها مردانی در گردهمایی حاضر شوند که ظرفیت چنین افکاری را داشته باشند

 

به عقیده داریوش ولی زاده تجاوز به زنان و دختران طبق میل و اراده انها هیچ مشکلی ندارد و این باید به صورت یک قانون به اجرا دراید.جملات زیر نمونه ای از تصورات و افکار ضد فمینیستی اوست:

 

نویسنده ایرانی که تجاوز جنسی را قانونی می داند (عکس)

 

منبع :

پاسخ دهید