نکسوس ساخته اچ‌تی‌سی ممکن است این شکلی باشد!

0

nexus-htc-10-640x595

اگر نگاهی به کارنامه اچ‌تی‌سی بیندازیم می‌توانیم اولین نسل از نکسوس را ببینیم که مسلما نقطه عطفی در تاریخ این کمپانی و هم‌چنین نکسوس محسوب می‌شود. حال به لطف یکی از کاربران ردیت به نام Daman09 رندری احتمالی از نکسوس آینده که قرار است توسط اچ‌تی‌سی ساخته شود، منتشر شده است.

در وافع این رندر همان اچ‌تی‌سی 10، آخرین پرچم‌دار این کمپانی است که حال لوگو نکسوس را در پشت خود دارد و تغییراتی را در بخش جلویی شاهد هستیم. هرچند استفاده از این رندر ایده جالبی به نظر می‌رسد اما مخالفان و موافقان زیادی داشته است؛ کاربران مخالف می‌گویند اگر اچ‌تی‌سی می‌خواهد یک نکسوس بسازد باید از طراحی متفاوتی استفاده کند. البته شماری از کاربران نیز می‌گویند گوگل هیچ‌گاه اجازه نمی‌دهد این نوع طراحی در نکسوس استفاده شود زیرا در سال‌های گذشته این کمپانی در بخش طراحی نکسوس‌هایش بسیار سخت‌گیرانه عمل کرده است.

ابتدای سال شایعاتی منتشر شد که بیان می‌کرد اچ‌تی‌سی سازنده بعدی نکسوس برای گوگل خواهد بود و یکی از دلایل اهمیت یافتن این رندر نیز همین موضوع است. گزارش‌ها نیز نشان می‌دهند اچ‌تی‌سی در سال 2016 دو نسخه نکسوس را برای گوگل می‌سازد؛ البته از آن‌جایی که نکسوس 6P ساخته هواوی با استقبال خوبی مواجه شد بعید به نظر نمی‌رسد که هواوی یک بار دیگر برای گوگل نکسوس بسازد.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید