نکسوس های Marlin و Sailfish کیفیت ساخت متفاوتی خواهند داشت

0

به گزارش گروه فضای مجازیخبرگزاری میزان به نقل از زومیت، در حال حاضر، بسیاری از شایعات و گمانه‌زنی‌ها پیرامون جدیدترین تلفن هوشمند سامسونگ، گلکسی نوت ۷ در جریان است. انتظار می‌رود که این گوشی طی چند روز آینده معرفی شده و در طول ماه آینده، آماده‌ی فروش باشد. اگرچه معرفی گلکسی نوت ۷، رویداد بسیار بزرگی محسوب می‌شود، اما این دستگاه تنها تلفن هوشمند مهمی نیست که رونمایی از آن به زودی صورت خواهد گرفت. شرکت گوگل نیز در نظر دارد که در طی ماه‌های آینده، دو دستگاه نکسوسی جدید عرضه کند.

نکسوس های Marlin و Sailfish کیفیت ساخت متفاوتی خواهند داشت

بر اساس تعداد فزاینده‌ای از گزارشات، شرکت اچ‌تی‌سی مسئولیت تولید هر دو گوشی را بر عهده خواهد داشت. این گوشی‌ها که اکنون با نام‌های Marlin و Sailfish شناخته می شوند، به طور کلی مشخصات یکسانی خواهند داشت. گفته می‌شود که گوشی‌های جدید گوگل ظاهر یکسانی خواهند داشت با این تفاوت که Marlin، تلفنی با ابعاد بزرگ‌تر، گران‌قیمت‌تر و مشخصه‌های پرچمدارگونه‌‌ی بیشتری خواهد بود. در حالی که Sailfish کوچک‌تر بوده و قیمت پایین‌تری نیز خواهد داشت. با این حال به گزارش وب‌سایت NexusBlog، کیفیت ساخت نیز یکی از تفاوت‌های عمده‌ی گوشی‌های نکسوس جدید خواهد بود.
 
بر اساس این گزارش که گفته می‌شود مبداء آن “بخش تولید اچ‌تی‌سی” است، دو تلفن جدید از لحاظ کیفیت ساخت با هم تفاوت خواهند داشت. اگرچه شایعات قبلی از یکسان بودن طراحی این دو گوشی حکایت داشتند، اما خبر جدید معقول‌تر به نظر می‌رسد، چرا که احتمالا یکی از این دو گوشی، نسخه‌ی پریمیوم دیگری خواهد بود. بنابراین اگرچه سیلفیش ظاهری شبیه به مارلین خواهد داشت اما کیفیت ساخت آن با مارلین متفاوت خواهد بود.

گفته می‌شود که مارلین بدنه‌ای تمام‌فلزی خواهد داشت، در حالیکه‌ سیلفیش از بدنه‌ای پلاستیکی بهره برده و تنها فریم آن فلزی خواهد بود. بنابراین احتمالا مارلین در تطابق با اچ‌تی‌سی ۱۰ بوده و سیلفیش نیز از طراحی نزدیک به سری دیزایر اچ‌تی‌سی بهره خواهد برد. بر اساس گزارش منتشر شده، شرکت اچ‌تی‌سی قصد دارد تا با این راهکار، هزینه‌‌های ساخت سیلفیش را پایین آورده و بدین ترتیب آن را به دستگاه ارزان‌قیمت‌تری بدل کند.

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان:
انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به
معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای
منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید