نگارش فیلمنامه «۴۰ یاسین» با موضوع شهدای غواص به پایان رسید

0

به نقل از گیگر:

ابراهیم اصغری از به پایان رسیدن نگارش فیلمنامه «۴۰ یاسین» با موضوع شهدای غواص خبر داد.

 به گزارش سینماخبر،ابراهیم اصغری تهیه کننده سینما با اشاره به جدیدترین پروژه سینمایی خود گفت: از سال گذشته با همکاری تعدادی از دوستان نگارش فیلمنامه ای با موضوع شهدای غواص در عملیات «کربلای۴» را آغاز کردیم که چند رو گذشته پیش نگارش فیلمنامه مورد نظر به پایان رسید.

وی ادامه داد: «۴۰ یاسین» نام فعلی این پروژه سینمایی است که این امکان وجود دارد نام آن در آینده تغییر کند. فیلمنامه «۴۰ یاسین» با همکاری مهدی محمدی، هادی حاجتمند و من نوشته شده است.

اصغری تاکید کرد: خوشبختانه با توجه به موضوع این فیلمنامه بسیاری از نهادها برای ساخت این پروژه اعلام همکاری کرده اند، در این پروژه سعی شده تا به بخش های مختلف عملیات «کربلای۴» اشاره شود.

تهیه کننده فیلم «او خوب سنگ می زند» بیان کرد: این فیلم داستان شخصیتی است که در دل این عملیات حضور دارد و طرحی را ارائه می دهد تا غواصان در این عملیات در امنیت بیشتری وارد خاک دشمن شوند اما این شخصیت شب قبل از عملیات «کربلای ۴» مفقود می شود و در ادامه فیلم خانواده و دوستان او بعد از گذشت ۳۰ سال به دنبال جنازه مفقود شده او می گردند تا بتوانند از این طریق اتفاقات شب عملیات را درک کنند.

اصغری با اشاره به اینکه این داستان برگرفته از یک سری واقعیت ها است، گفت: امیدوارم هرچه سریعتر شرایط برای ساخت این پروژه سینمایی فراهم شود تا بتوانیم آن را جلوی دوربین ببریم.

منبع:مهر

 


پاسخ دهید