نگاهی به آمار فروش پورشه؛ پرفراز نشیب!

0

با وجود عملکرد بسیار خوب کمپانی پورشه در بازاریابی و فروش محصولاتش در شش ماه نخست سال ۲۰۱۶ میلادی؛ آمار فروش این کمپانی نشان از کاهش ۱۸ درصدی فروش محلی پورشه در ماه جولای می‌دهد.

2015-Porsche-Cayenne-Facelift-0

پورشه کاین با فروش ۱۴۷۱ دستگاه؛ نسبت به رکورد فروش ۱۰۶۷ دستگاهی خود در مدت زمان مشابه، پر فروش‌ترین خودروی پورشه در بازار محلی است. پورشه ماکان که سال پیش با فروش ۱۵۳۳ دستگاهی خود، رکورد دارد پورشه بود؛ امسال عملکرد ضعیفی داشته و فروش آن به ۹۳۱ دستگاه رسیده است. پس از این دو خودرو؛ محصولاتی نظیر پورشه ۹۱۱، با فروش ۸۰۶ دستگاه و پورشه Boxster/Cayman با فروش ۷۳۲ دستگاهی قرار گرفته‌اند و تنها ۳۴۲ دستگاه پورشه پانامرا فروخته شده است.

porsche-sales-usa-2016-july

فروش پورشه در ایالات‌متحده امریکا در مجموع ۲.۴ درصد افزایش یافته است. این کمپانی آمار فروش ۲۹.۸۶۸ دستگاهی خود را به ۳۰۵۸۶ دستگاه رسانده و در میان تمام خودروهای پورشه؛ ماکان با فروش ۹۰۶۰ دستگاهی خود رکورددار است. پس از ماکان؛ پورشه کاین ۹۰۵۸ دستگاه فروخته شده است. این درحالیست که سال پیش و نسبت به مدت زمان مشابه، به ترتیب ۷۷۸۱ و ۹۴۷۴ دستگاه از هر دو خودرو به فروش رفته بود.

در مجموعه خرید و فروش انواع خودروهای پورشه ۱۳.۷ درصد نسبت به ماه گذشته و در مقایسه با مدت زمان مشابه در سال ۲۰۱۵، افزایش داشته است. فروش مجموع پورشه نیز با بهبود در فروش و افزایش ۹۷۹۲ واحدی خودروهای فروخته شده؛ ۲۱.۹ در صد افزایش یافته است.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید