نگاهی به درون پورشه کاین ۲۰۱۸

0

تصاویر جاسوسی منتشر شده از داخل مدل ۲۰۱۸ پورشه کاین؛ نشان از تکراری نبودن طراحی کابین و ویژگی‌های جدیدی دارد. پیش از این تصاویر زیادی از بیرون پورشه کاین ۲۰۱۸ منتشر شده بود و حالا برای اولین بار جاسوسان توانسته‌اند تصاویری از محیط داخلی این خودرو منتشر کنند. کاین ۲۰۱۸ یک شاسی بلند لوکس بوده و پورشه امکانات فراوانی به آن افزوده است.

2018-porsche-cayenne-spy-photos77

فضای داخلی پورشه کاین ۲۰۱۸ شباهت زیادی به نسل جدید پانامرا داشته و سرعت سنج آنالوگ آن در مرکز پانل جا گرفته است. در هر دو طرف این سرعت سنج، ظاهرا از دو صفحه نمایش استفاده شده و یک صفحه نمایش بسیار بزرگ، با اندازه ۱۲ اینچ در مرکز داشبورد قرار گرفته است.

2018-porsche-cayenne-spy-photos777

2018-porsche-cayenne-spy-photos7

طراحی بیرونی پورشه کاین ۲۰۱۸ تغییر زیادی نسبت به مدل‌های گذشته این خودرو نداشته و فقط شاهد تغییر در چراغ‌های عقب هستیم. این چراغ‌ها شباهت زیادی به مدل فعلی پورشه کاین دارند؛ ولی برای طراحی این چراغ‌ها از فناوری ۳D استفاده شده است. پیش از این از روکشی فلزی برای مخفی نگاه داشتن قطعات استفاده شده در پورشه کاین ۲۰۱۸ استفاده شده بود.

2018-porsche-cayenne-spy-photos

با توجه به تصاویر منتشر شده از این خودرو، احتمالا در نیمه دوم سال ۲۰۱۷، شاهد عرضه مدل ۲۰۱۸ پورشه کاین باشیم. برای ساخت این خودرو از پلتفرمی‌ مشابهه آئودی Q7 و بنتلی Bentayga استفاده شده است. این خودرو مجهز به یک موتور V6 و یا V8 توربوشارژ پورشه خواهد بود. خودروی مذکور در مدل‌های دیزلی و هیبریدی نیز عرضه خواهد شد.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید