نگاهی نزدیک به یکی از برترین GTX1070 های موجود

0

نگاهی نزدیک به یکی از برترین GTX1070 های موجود

در بسیاری از مواقع،برندهایی که نام آنها در بین غول های جهانی گم شده است،محصولاتی بسیار با کیفیت و خوش قیمت را ارائه می کنند.اگر تنها برای لحظه ای به آنها توجه کنیم و به طور دقیق سخت افزارهای آنها را مورد بازرسی قرار دهیم،متوجه نکات جالب توجهی خواهیم شد. Colorful از جمله این برندها است.

Colorful یکی از تولید کنندگان بزرگ سخت افزار در جهان است که از سال گذشته،بازارهای جهانی را هدف گرفته اما همچنان در چین یکه تاز است.جدید ترین محصول این برند،کارت گرافیک های GTX1000 است.محصول مورد نظر،کارت گرافیک Colorful iGame GTX 1070 X-TOP-8G است.این محصول که از سیلیکون GTX1070 برخوردار است،یکی از برجسته ترین کارت گرافیک های موجود است.نگاهی نزدیک به این محصول خواهیم داشت.

این کارت گرافیک یک محصول کاملا سفارشی است.مدار خنک کننده،مقدار کمی از PCB بزرگتر است.یک Backplate زیبا و فلزی نیز در قسمت پشت نصب شده است.این کارت گرافیک به دو رابط 8 پین تغذیه مجهز شده است.اتفاقی کمتر در GTX1070 ها دیده ایم!

همچنین نشان IGAME با دیود های نورانی تزئین شده است.این کارت گرافیک به 5 خروجی مجهز شده است و سیستم اورکلاک (OC) نیز دقیقا در این قسمت قرار دارد.در پروفایل اول،فرکانس 1506 الی 1683 مگاهرتز در دسترس است.از سوی دیگر،در حالت اورکلاک شاهد فرکانس 1607 الی 1797 مگاهرتز هستیم که رقم نسبتا بالایی محسوب می گردد.

این کارت گرافیک زیبا به کولر ماژولار  i-MSD مجهز شده است و این بدان معنی است که به آسانی از برد اصلی جدا می گردد.انجام تمیزکاری های دوره ای و اورکلاک به وسیله خنک کننده های دیگر،بدین شیوه آسان می گردد. Colorful iGame GTX 1070 X-TOP-8G از یک مدارفاز بسیار قدرتمند 8+2 برخوردار است.این مدار فاز IPP یا iGame Pure Power نام دارد.استاندارد قطعات الکترونیکی در این محصول بسیار بالا است.PCB چند لایه،موجب دفع بهتر حرارت می گردد. در حالی که توضیحات رسمی ادعا می کند که X-TOP دارای چهار لوله انتقال حرارت نیکل اندود خالص 7mm است،اما در بسیاری از تصاویر تنها 3 لوله مشاهده می گردد.8 گیگابایت حافظه اختصاصی از نوع GDDR5،رابط حافظه 256 بیتی،1920 هسته CUDA و فرکانس حافظه 8 گیگاهرتز از جمله دیگر مشخصات فنی این محصول است. Colorfulنیز از تراشه های حافظه سامسونگ در این کارت گرافیک استفاده کرده است.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید