نگاهی کوتاه به پورشه کاین ۲۰۱۷!

0

کمپانی پورشه، نسل جدید SUV کاین خود را در مرحله آزمایش دارد. SUV جدید مدل سال ۲۰۱۷، دارای جدیدترین نسخه از سیستم اطلاعات و سرگرمی مدیریت اطلاعات پورشه در طیف گسترده‎ای است، درحالی‎که مدل اولیه و مدل S E-Hybrid آن دارای نسخه ویژه پلاتینی پورشه هستند.

این سیستم اطلاعات و سرگرمی جدید پورشه که در سال ۲۰۱۷ برای نخستین بار ارائه خواهد شد، با امکانات نوینی وارد بازار می شود که عبارتند از: جهت‎یابی، فعالسازی صدا و صفحه نمایش لمسی ۷ اینچی. این سیستم حتی به ورودی‎های دست‎نویس نیز واکنش نشان داده و بخش جهت‎یابی آن اطلاعات لحظه‎‏ای ترافیک و موقعیت مکانی را از طریق Google Earth و Google Streetview در اختیار فرد قرار می‎دهد.

2017-porsche-cayenne-e-hybrid-platinum-edition_100553294_m

برنامه اتصال Porsche Connect Plus نیز در مدل کاین ۲۰۱۷ بکار گرفته شده است. این برنامه، امکان هماهنگ‎سازی ضبط صوت Apple CarPlay با یک گوشی هوشمند را فراهم می‎سازد.

در ضمن، افزودن این آیتم اضافی با هدف افزایش دادن قیمت به نسخه‏‎های پلاتینی اضافه نشده‏ است. از میان آیتم‎های اضافه شده به این مدل می‎توان به این موارد اشاره کرد: چرخ‎های ۲۰ اینچی طرح RS Spyder، بخش‎های بیرونی براق و مشکی، صندلی‏‎های اسپرت قابل‏‎تنظیم در ۸ جهت از جنس چرم و آلکانتارا (نوع دیگری از چرم) با لوگوی پورشه در محل قرارگیری سر در بالای صندلی، درب‎های استیل ضدزنگ به همراه عبارت «Platinum Edition» (به معنای نسخه پلاتینی) که روی آن حکاکی شده و چند کمک راننده الکترونیکی.

تحویل اتومبیل‎های کاین ۲۰۱۷ از پاییز امسال آغاز می‏شود و احتمالا این کمپانی همچنان از فروش مدل کاین دیزل (که این کمپانی در سال گذشته دستور توقف فروش آن را داده بود) اجتناب می‎کند. دلیل صدور دستور توقف فروش کاین دیزل از سوی این کمپانی، ادعاهایی از سوی سازمان حفاظت از محیط زیست بود. طبق این ادعا، موتور دیزل V6 موجود در این مدل همانند نرم افزار “دستگاه مخرب” (defeat device، دستگاهی که عملکرد سیستم‏‎های کنترل تولید گازهای گلخانه‏‎ای را کاهش می‏دهد) گروه فولکس واگن عمل می‏‎کند که باعث پنهان شدن تولید گازهای گلخانه‏‎ای از تنظیم‏‎کننده می‎شد.

فهرستی از قیمت‏های پورشه کاین ۲۰۱۷:

پورشه کاین ۲۰۱۷: موتور ۶/۳ لیتری V-6 با قدرت ۳۰۰ اسب بخار – ۶۰،۶۵۰ دلار

پورشه کاین  ۲۰۱۷ S: موتور توربوشارژ ۶/۳ لیتری V-6 با قدرت ۴۲۰ اسب بخار – ۷۷،۲۵۰ دلار

پورشه کاین ۲۰۱۷ S E-Hybrid: مدل هیبریدی دارای موتور ۰/۳ لیتری V-6 با قدرت ۴۱۶ اسب بخار ۷۹،۷۵۰ دلار

پورشه کاین ۲۰۱۷ GTS: موتور توربو شارژ ۶/۳ لیتری V-6 با قدرت ۴۴۰ اسب بخار – ۹۸،۲۵۰ دلار

پورشه کاین ۲۰۱۷ Turbo: موتور توربو شارژ ۸/۴ لیتری V-8 با قدرت ۵۲۰ اسب بخار – ۱۱۷،۵۵۰ دلار

پورشه کاین ۲۰۱۷ Turbo S: موتور توربو شارژ ۸/۴ لیتری V-8 با قدرت ۵۷۰ اسب بخار – ۱۶۰،۶۵۰ دلار

 

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید