نگاه نزدیک به اندروید ان (Android N), آندروید ۷

0

اندروید 7
اندروید ۷

نگاه نزدیک به اندروید ان (Android N), آندروید ۷

اندروید ان (Android N) واقعا به شکل غیر منتظره ای ارایه شد و ما را غافلگیر کرد. هر چند این نسخه از اندروید که احتمالا اندروید ۷ باشد، به صورت آزمایشی ارایه شده است اما واقعا انتظار چنین رونمایی را نداشتیم. پس از خواندن چند مطلب درباره این نسخه از سیستم عامل موبایل گوگل بد نیست یک ویدیو از بررسی سریع آن ببینیم. در ادامه با گیگر همراه باشید.

اولین پیشرفت را می توان در بخش مالتی تسکینگ یا چند برنامه ای دید. ، بخش چند وطیفگی در مدیریت برنامه های باز و نمایش دو برنامه در کنار هم ایجاد شده است. این قابلیت بسیار خوب و سریع انجام می شود، حتی با توجه به این که ما در نمونه آزمایشی این نسخه از اندروید قرار داریم. دو برنامه همزمان در حال افقی هم در دسترس است و با اکثر برنامه های توسعه دهنده های ثالث هم سازگاری دارد.

پس از این می توان پیشرفت های دیگری را در منو اعلانیه ها ببینید، اینجا طریقه نمایش اعلانیه ها تغییر کرده است که می توانید اطلاعات بیشتری را در آن ببینید. به جز آن می بینیم که تنظیمات سریع در بالای این منو به صورت کوچک شده قرار دارد و می توانید با سوایپ به پایین آن را باز کنید. خوب آنکه این بخش می تواند چند صفحه داشته باشد.

بخش منو تنظیمات اصلی دستگاه هم تغییر کرده است و اطلاعات بیشتری را به شما خواهد داد. بخش مدیریت باتری Doze هم پیشرفت هایی داشته است و هم اکنون به شما می تواند نشان دهد که چند ساعت دیگر با این میزان از باتری می توانید با موبایل خود کار کنید، این اطلاعات قبلا هم نشان داده می شد اما این بار به راحتی در منو اعلانیه ها نشان داده می شود که خیلی عالی است.

اگر شما از کاربران نکسوسی هستید می توانید این نسخه آزمایشی را از وب سایت گوگل دانلود کنید و یا مقدمات را برای دریافت به صورت OTA فراهم کنید. اگر این نسخه از اندروید ان (Android N) آزمایشی را نصب کردید، تجربه خود را با ما در میان بگذارید.

گردوری:گیگر

منبع:toranji

 

لینک مطلب

پاسخ دهید