نیسان در میانمار خودرو تولید می‌کند

0

کمپانی نیسان به تازگی اعلام کرده است که در سال ۲۰۱۶، برای اولین بار در کشور میانمار اقدام به تولید خودرو خواهد کرد. نیسان بزودی خط مونتاژ خودروهای خود را در یک کارخانه تازه تاسیس با ۳۰۰ کارگر و ظرفیت تولید ۱۰ هزار دستگاه، راه اندازی خواهد کرد.

تورو هاسوگاوا؛ رئیس بخش آسیا و اقیانوسیه کمپانی نیسان، ضمن ابراز خوشحالی از ورود تولیدات نیسان و برداشتن قدم‌هایی برای رشد رانندگی در میانمار گفت که قرار است ساخت کارخانه با مجوزی که دولت جدید میانمار به نیسان داده است شروع شود و کمپانی نیسان این کار را با استفاده از شرکای محلی انجام خواهد داد و براساس توافق انجام شده، ۲۰۰ نفر از کارگران میانماری به کارخانه‌جات نیسان در مالزی منتقل شوند و در آنجا آموزش‌های لازم را ببینند.

Nissan-Falco-REUTERS-Yuya-Shino

نیسان به دنبال افزایش و گسترش شبکه‌های کسب و کار خود در بازارهای نوظهوری مثل میانمار است و پیش از این نیز در کشورهایی مانند؛ هند، برزیل، روسیه و نیجریه حضور پیدا کرده بود.

نیسان فعالیت خود را در جنوب شرقی آسیا در سال ۲۰۱۳ آغاز کرده است و محصولات متنوعی از جمله مینی بوس، وانت، انواع سدان ها و شاسی بلندها را در این منطقه تولید می‌کند.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید