هالیوودی های تحصیل کرده

0

هالیوودی های تحصیل کرده

در پست قبلی شاید کمی از دیدن نام های بزرگی که تحصیلات خاصی نداشتند متعجب شده باشید، قصد داریم شما را باز هم شگفت زده کنیم. اما اینبار با تحصیل کرده های هالیوود. تاکید دوباره ما روی این مساله، که صرف داشتن تحصیلات عالیه باعث موفقیت، و نداشتن آن از پیشرفت افراد جلوگیری میکند پا برجاست. در ادامه لیستی از سرشناسان تحصیل کرده هالیوود خواهید دید.

روان اتکینسن

مستر بین معروف مثل نقشی که بازی میکرد، ساده لوح نبوده و فوق لیسانس مهندسی الکترونیک خود را از دانشگاه آکسفورد اخذ کرده. و بعدها عضو افتخاری کوئین کالج آکسفورد شد.

دالف لاندگرن

فیلمهای اکشن این بازیگر سوئدی_آمریکایی معمولا مورد استقبال قرار میگرد، از اولین فیلم که راکی 4 بود تا این اواخر سری فیلمهای یکبار مصرفها. اما علت حضور او در این لیست فوق لیسانس شیمی اوست که در دانشگاه سیدنی استرالیا اخذ کرده.( از یه بزن بهادر این تحصیلات بعیده ).

جیمز فرانکو

احتمالا فیلم 127 ساعت را دیده اید. باورتان نمیشود که آن جوانک بازیگر دانشجوی دکترای انگلیسی  در دانشگاه یل است. و یک دوره فیلم کوتاه را در دانشگاه جنوب کالیفرنیا و یک دوره فیلم نامه نویسی را در دانشگاه UCLA را تدریس میکند.

تام لی جونز بازیگر کهنه کار آمریکایی که فیلم معروف ( No Country For Old Men ) را در کارنامه دارد، مدرک لیسانس انگلیسی از دانشگاه هاروارد را در سال 1969 اخذ کرد.

مریل استریپ که بیشترین نامزدی اسکار را یدک میکشد فوق لیسانس هنرهای زیبا را از دانشگاه یل دریافت کرده است.

اسپایک لی کارگردان موفق آمریکایی لیسانس ارتباط جمعی را از کالج مورهوس آتلانتا و فوق لیسانس هنرهای زیبای فیلم و تلویزیون را از کالج تیش در نیویورک دریافت کرده.

این هم نمونه کوچکی از هالیوودی های تحصیل کرده که تعداد آنها کم نیست. ما معروف ترین آنها را برای شما انتخاب کردیم.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای دیجیتال، قیمت انواع قطعات سخت افزاری و تجهیزات الکترونیکی، آگاهی از اخبار مرتبط با تکنولوژی از جمله نوسان قیمت ارز، تصاویر، ویدئوها و مطالب آموزشی اختصاصی به کانال تلگرام وب سایت سخت افزار بپیوندید: telegram.me/sakhtafzarmag

وب سایت سخت افزار

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید