هجدهمین بیمارستان این دانشگاه را تا چند هفته دیگر تحویل می گیریم

0

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: هجدهمین بیمارستان این دانشگاه را نیز تا چند هفته دیگر تحویل می گیریم.

به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان  گروه علمی پزشكی ؛ مراسم تجلیل از پروفسور سمیعی امروز در سالن همایش های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد که در این مراسم سید جواد میر اسماعیل رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران در خصوص فعالیت های علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت:دانشگاه علوم پزشکی ایران حدود 5دهه فعالیت علمی و تحقیقاتی دارد و نمونه های خوبی را برای کشور تربیت کرد.

وی افزود: این دانشگاه حدود 8 هزار و 500 دانشجو در سطوح عالی علمی دارد که امیدواریم روزی هر کدام از این دانشجویان یک پروفسور سمیعی برای کشور باشند.

میر اسماعیل در ادامه گفت: دانشگاه علوم پزشکی ایران  810 عضو هیئت علمی که اکثرا جوان هستند، دارد. همچنین 10دانشکده دارد که اکثر آنها جزو دانشکده های یونیک کشور هستند که پزشکان حرفه ای را تحویل جامعه داده است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران  تصریح کرد:هجدهمین بیمارستان این دانشگاه را نیز تا چند هفته دیگر تحویل می گیریم.

حاجی میر اسماعیل خاطر نشان کرد:دانشکده های توانبخشی، مدیریت و علوم رفتاری جزو تنها دانشکده هایی هستند که در این زمینه در رتبه اول کشوری قرار دارند که دانشکده علوم رفتاری با سازمان بهداشت جهانی همکاری بسیاری دارد.

وی در خصوص دانشکده هایی که اخیرا تاسیس شد، عنوان کرد:دانشکده های فناوری نوین،طب سنتی، داروسازی از جمله دانشکده هایی است که دانشگاه علوم پزشکی ایران تاسیس کرد .

میر اسماعیل افزود: تلاش داریم در سال 95 دانشکده دندانپزشکی را نیز تاسیس کنیم.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران در خصوص مراکز تحقیقاتی این دانشگاه بیان کرد:31مرکز تحقیقاتی مصوب در دانشگاه علوم پزشکی ایران وجود دارد که 3 مرکز گوش و حلق و بینی، مراقبت های پرستاری و علوم رفتاری همکاری خوبی با سازمان بهداشت جهانی داشته اند.

وی در پایان گفت: افتخار می کنم که پروفسور سمیعی عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران هستند و امید است دانشجویان و اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشكی ایران از این فرصت برای بورسیه شدن نزد پروفسور سمیعی بهره ببرند.

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید