هدفون جدید وان پلاس فردا معرفی خواهد شد

0

هدفون جدید وان پلاس فردا معرفی خواهد شد

کمپانی وان پلاس به جز فعالیت در بخش ساخت تلفن های هوشمند با کیفیت بالا و قیمت رقابتی، مجموعه بسیار گسترده ای از تجهیزات دیجیتال و لوازم جانی را نیز تولید می کند. شاید تجهیزات جانبی ساخت این شرکت شهرتی به اندازه تلفن های هوشمند آنان نداشته باشند، اما وان پلاس قصد دارد به تدریج حوزه کاری خود را گسترش داده و درآمدهای حاصل از فروش محصولات جانبی را نیز به مجموع سود خود اضافه کند. بر این اساس فردا هدفون های جدید این کمپانی به صورت رسمی معرفی خواهند شد.

کمپانی وان پلاس پیش تر نیز تلاش هایی برای حضور پر رنگ تر در بخش موسیقی انجام داده بود و هدفون های OnePlus Icon نتیجه این فعالیت هستند. این هدفون ها از آلومینیم ساخته شده اند که ظاهری بسیار مدرن و شیک به دستگاه می دهند. به عنوان Silver Bullet نیز از جمله محصولات وان پلاس در بخش موسیقی است. اما هدفون های جدید این کمپانی که قرار است فردا به صورت رسمی معرفی شوند احتمالا جایگزین مدل Silver Bullet خواهند شد که در حال حاضر موجودی آن در فروشگاه های مختلف به اتمام رسیده است. اطلاعات بیشتری درباره مشخصات فنی و زمان بندی عرضه و حتی نام گذاری این هدفون ها منتشر نشده و همه چیز به مراسم فردا موکول شده است. تنها نشانه وان پلاس برای این رونمایی، ویدئویی است که از این شرکت در کانال آنها در یوتیوب منتشر شده:

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای دیجیتال، قیمت انواع قطعات سخت افزاری و تجهیزات الکترونیکی، آگاهی از اخبار مرتبط با تکنولوژی از جمله نوسان قیمت ارز، تصاویر، ویدئوها و مطالب آموزشی اختصاصی به کانال تلگرام وب سایت سخت افزار بپیوندید: telegram.me/sakhtafzarmag

وب سایت سخت افزار

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید