هدفون سازگار با گوگل اسیستنت بوز معرفی شد

0

هدفون سازگار با گوگل اسیستنت بوز معرفی شد

پیشتر شایعاتی انتشار یافت که گفته می شد شرکت بوز در حال حاضر روی هدفون جدیدی تحت عنوان QuietComfort 35 بی سیم مشغول به کار است که برخلاف سایر هدفون ها قابلیت پشتیبانی از دستیار هوشمند صوتی گوگل اسیستنت را دارد.

چنین ویژگی را برای نخستین بار در محصول کمپانی بوز مشاهده می کنیم. به تازگی این شرکت QuietComfort 35 را با قابلیت شایعه شده معرفی کرده است. هدفونی باکیفیت صوتی بالا و طراحی قابل توجه که از طریق یک کلید از دستیار صوتی هوشمند گوگل اسیستنت پشتیبانی به عمل می آورد.

به گفته بوز QuietComfort 35 با قیمت 349 دلار عرضه می شود که در کنار قابلیت موردبحث قیمت فوق العاده برای آن در نظر گرفته شده است.

اگر شما تمایلی به استفاده از دستیار ندارید می توانید با فشردن کلید Action لغو نویز را در صدا هدفون جدید QuietComfort 35 بوز فعال سازید. با هدفون جدید می توانید سوالات روزانه خود را از گوگل اسیستنت پرسیده و پاسخ کاملی دریافت کنید. 

ساختار QuietComfort 35 بسیار باکیفیت بوده و از ارگونومی کاملی در طراحی بهره می برد. بنابراین علاوه برکیفیت صوتی، با محصولی رو به رو هستیم که از کیفیت ساخت بالا بهره می برد و لذت شنیدن موسیقی را دوچندان می کند

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید