هر چه که باید درباره فیلم جدید کاپیتان آمریکا بدانید

0

هر چه که باید درباره فیلم جدید کاپیتان آمریکا بدانید

فیلم های ابر قهرمانی طرفدار های زیادی دارد. فیلم هایی که در آن یک  یا چند ابر قهرمان یک شهر گاهی یک کشور و گاهی حتی کره زمین را از دست دشمنانش نجات میدهد. اکثر فیلم های ابر قهرمانی که امروزه میشناسیم قرمان های داستان های مصور “ مارول”  است و توسط شرکت مارول استودیوز ساخته شده اند. یکی از قهرمان های مشهور داستان های مصور(کمیک) مارول ،شخصیت کاپیتان امریکاست. اینبار قصد داریم درباره فیلم جدیدکمپانی ماورل، کاپیتان امریکا: جنگ داخلی، که دنباله فیلم های قبل از آن،یعنی کاپیتان آمریکا: نخستین انتقام‌جو (۲۰۱۱) و کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان (۲۰۱۴)است، اطلاعات جالبی را در اختیارتان قرار دهیم.

کریستوفر مارکوس و استیون مک‌فیلی مسولیت نوشتن فیلم‌نامه  را بر عهده داشتند آنها با استفاده از کمیک «جنگ داخلی» اثر مارک میلار  فیلم نامه ی این  فیلم را نوشته اند. فیلم کاپیتان امریکا:جنگ داخلی توسط آنتونی روسو، و جوزف وی. روسو ،مشهور به برادران روسو کارگردانی شده است. کریس ایوانز، رابرت داونی جونیور، اسکارلت جوهانسون، سباستین استن، آنتونی مکی، امیلی ونکمپ، دان چیدل، جرمی رنر، چادویک بوزمن، پل بتانی، الیزابت اولسن، پل راد، فرانک گریلو، تام هالند، ویلیام هرت و دانیل برول در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند. این فیلم در جورجیا،برلین، پورتوریکو و ایسلند فیلم برداری شده است.

برای اینکه کاپیتان امریکا:جنگ داخلی برایتان جذاب باشد و داستان را خوب متوجه شوید باید فیلم های قبلی مارول را نگاه کنید، اما دیدن انتقام جویان:دوران اولتران  پیش نیاز دیدن این فیلم است. کریس ایوانز در نقش استیو راجرز (کاپیتان آمریکا) سرباز جنگ جهانی دوم که با استفاده از سرم آزمایشی بدنش تقویت شده است و به یک انسان قدرتمند تبدیل شده است. او در پایان قسمت اول فیلم کاپیتان امریکا به اعماق  اقیانوس سقوط کرد و در همانجا منجمد شد و بعداً در دنیای مدرن امروز بیدار شد… همانطور که متوجه شدید فیلم کاپیتان امریکا:جنگ داخلی، ادامه فیلم انتقام جویان:دوران اولتران است، پس از ماجراهایی که در فیلم انتقام جویان اتفاق افتاد و همینطور انفجار یک بمب در فیلم کاپیتان امریکا:جنگ داخلی که موجب مرگ تعداد زیادی از انسان ها شد دولت تصمیم میگیرد که ابر قهرمانان را به دو دسته تقسیم کند. یکی به رهبری استوی راجرز(کاپیتان امریکا) و دیگری به رهبری تونی استارک( مرد آهنی).

شایعاتی مبنی بر حضور مرد عنکبوتی در فیلم جنگ داخلی وجود داشت که پس از انتشار اولین تریلر این فیلم به نظر می رسید که این خبر صحت چندانی نداشه و مرد عنکبوتی در این فیلم حضور ندارد اما در تریلر دوم که در ادامه مشاهده خواهید کرد در نمایی شاهد حضور اسپایدرمن نیز هستیم و به این ترتیب احتمالا این شخصیت نیز نقشی در داستان بازی خواهد کرد. همچنین در تریلر  منشتر شده کاپیتان آمریکا و کراس بونز در حال مبارزه با یکدیگر هستند، ژنرال راس میگوید دنیا هنوز اطمینان ندارد که کاپیتان آمریکا یک قهرمان است  یا یک شورشی ، و همینطور صحنه ای از یک مراسم خاکسپاری و همچنین صحنه هایی از حضور انت من (مرد مورچه ای ) را در این تریلر میبینیم. کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی قرار است ۶ مه ۲۰۱۶ به صورت سه‌بعدی و آی‌مکس اکران شود.

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید