هزینه اینترنت 5000 دلاری قهرمان المپیک به خاطر بازی پوکمون!

0

هزینه اینترنت 5000 دلاری قهرمان المپیک به خاطر بازی پوکمون!

اگر تصور میکنید تب بازی پوکمون تنها بین مردم عادی بالا گرفته و افراد سرشناس به دنبال پیدا کردن این موجودات افسانه ای نمی گردند سخت در اشتباهید. بارزترین نمونه از این دسته افراد، قهرمان المپیک 2012 از کشور ژاپن است که برای پیدا کردن پوکمون ها هزینه زیادی را هم متقبل شده.

کو هی اوچیمورای ژاپنی که دارنده مدال طلای بازی های المپیک 2012 لندن در رشته ژیمناستیک است و در حال حاضر به همراه تیم ژاپن در دهکده المپیک 2016 ریو حضور دارد اخیرا برای پیدا کردن پوکمون های برزیلی مبلغی در حدود 5000 دلار برای در اختیار داشتن اینترنت و شکار این موجودات افسانه ای هزینه کرده است. یکی از هم تیمی های او در مصاحبه ای اعلام کرد که دارنده 6 مدال قهرمانی جهان بعد از با خبر شدن از هزینه 5000 دلاری قبض اینترنت دچار یاس فلسفی (!) شده بود و حتی این اتفاق ممکن بود به از دست دادن المپیک برای وی منجر شود. با این حال اسپانسر تیم ژاپن در مسابقات المپیک قبول کرده تا این مبلغ را پرداخت کند تا یکی از امیدهای ژاپن برای کسب مدال طلای بازی های المپیک بتواند با روحیه ای قوی مسابقات خود را آغاز کند.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای دیجیتال، قیمت انواع قطعات سخت افزاری و تجهیزات الکترونیکی، آگاهی از اخبار مرتبط با تکنولوژی از جمله نوسان قیمت ارز، تصاویر، ویدئوها و مطالب آموزشی اختصاصی به کانال تلگرام وب سایت سخت افزار بپیوندید: telegram.me/sakhtafzarmag

وب سایت سخت افزار

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید