هزینه تعمیر آیفون های جدید چقدر است؟

0

هزینه تعمیر آیفون های جدید چقدر است؟

پیش فروش آیفون X آغاز شده است و به نظر میرسد که تعداد زیادی از مردم قصد خرید اولین گوشی هوشمند 999 دلاری اپل را دارند. گفته می شود که 5 تا 6 هفته آینده آیفون های جدید به دست صاحبانشان خواهد رسید. اگر شما هم قصد دارید در این راه قدم بگذارید و از اولین کسانی باشید که در میان دوستان و آشنایان خود آیفون 10 را خریداری کرده است، خوب است که قبل از خرید این گوشی، نگاهی به هزینه های تعمیر آن بیندازید.

اپل امروز در رابطه با آیفون X و گوشی های جدید خود، جزئیات جالبی را نمایش داد که در ارتباطات با هزینه تعمیرات این گوشی است. تعمیر صفحه نمایش آیفون 10 میزان 279 دلار هزینه برمیدارد، در حالیکه برای آسیب های دیگر شما باید 549 دلار پرداخت کنید، یعنی مبلغی بیشتر از 50 درصد هزینه گوشی. تعمیر آیفون 8 پلاس که قیمت آن از 799 دلار شروع می شود، هزینه 169 دلاری و 399 دلاری برای شما به همراه خواهد داشت. در حالیکه آیفون 8 با قیمت پایه 699 دلار، برای تعمیر میزان 149 و 349 دلار خرج برمیدارد. بنابراین هزینه تعمیرات کلی هر گوشی تقریباً با قیمت هر گوشی برابری میکند.

البته سرویس AppleCare+ که 199 دلار هزینه برمیدارد، قیمت های تعمیر گوشی را تا میزان زیادی کم می شود. به عنوان مثال هزینه های تعمیر آیفون 10 به 29 و 66 دلار کاهش پیدا میکند.  در جدول زیر می توانید لیست هزینه تعمیرات تمامی گوشی های آیفون را مشاهده بفرمایید.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید