هماتلکام دست موتورولا و لنوو را گرفت

0

هماتلکام دست موتورولا و لنوو را گرفت

دوشنبه 18 مرداد 95 شرکت هماتلکام مراسمی را در هتل اسپیناس برگزار کرد. در طی این مراسم این شرکت خود را به عنوان نماینده رسمی دو برند جدا ولی به هم آمیخته موتورولا و لنوو معرفی کرد. پس از بحث داغ رجیستر و مسائلی که برای برند هایی محبوب بازار اتفاق افتاد، این شرکت با عملی سنجیده دست دو برند موتورولا و لنوو را گرفت تا با این مشکلات مواجه نشوند و از کنج ویترین ها به میان پر فروش ها کشانده شوند.

  شرکت هماتلکام پس از  13 سال فعالیت در حوزه آی تی، تصمیم گرفت تا وارد بازار جذاب گوشی های هوشمند شود و این فعالیت را با دو برند موتورولا و لنوو استارت بزند. به گفته مسئولان این شرکت « پس از ارتباط با دفتر امارات، چین و اروپا برای اخذ نمایندگی وارد مذاکره شده و توانستیم با ایجاد همکاری، نمایندگی رسمی لنوو و موتورولا را بگیریم. شرکت هایی که برای بحث گارانتی و خدمات پس از فروش فعالیت دارند، بازرگانی هستند و ما تنها شرکت فناوری اطلاعات هستیم که پا در این راه گذاشته ایم که همین شناخت و اطلاعات فنی ما در این بازار می تواند اتفاق خوبی باشد. روزانه در ایران 32 هزار تلفن همراه فروخته می شود که در این میان 90 درصد محصولات از راه قاچاق وارد بازار شده اند و همین امر موجب شده است تا طرح رجیستری اعمال شود و امیدواریم که با این طرح واردات محصولات قاچاق به کشور کنار گذاشته شود.»

1

 

در ادامه به این مطلب اشاره شد که « در بازار ایران پرچمداران موتورولا کمتر در بازار یافت میشدند یا اصلا موجود نبودند. ما به دنبال وارد کردن محصولات رده بالا و میان رده لنوو و موتورولا هستیم و می خواهیم این محصولات را با قیمت مناسبتری به مشتریان عرضه کنیم. انتخاب رنگ و مشخص کردن سخت افزار محصولات از جمله کارهایی است که در آینده بروی آن کار خواهیم کرد تا مشتریان بر اساس سلیقه خود محصول مورد نظر را دریافت کنند. همچنین کسانی که از این محصولات استفاده می کنند می توانند با خیال راحت به بروزرسانی آنها بپردازند، بر طرف کردن آپدیت محصولات مورد نظر از مواردی است که به آن می پردازیم.»

2

 

بزودی شاهد عرضه گوشی ها و ساعت های هوشمند موتورولا و لنوو از سوی این شرکت هستیم. همچنین کاربرانی که منتظر عرضه پرچمداران موتورولا در بازار داخلی هستند، به زودی می توانند محصولاتی همچون moto z را در آینده ای نزدیک لمس کنند.

3

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید