همدردی معنادار رایان شجریان با پدرش!! (عکس)

0

گیگر :

به گزارش سایت تفریحی ایران ناز پسر استاد شجریان که رایان نام دارد برای همدردی و همراهی با پدرش استاد محمدرضا شجریان که مبتلا به بیماری سرطان میباشد موهای سر خود را بسیار کوتاه کرده است. همایون شجریان دیگر فرزند استاد شجریان نیز متنی را در واکنش به بیماری پدرش منتشر کرده است و ما هم امیدواریم که با یاری خداوند و دعای شما مردم هنر دوست بیماری استاد مسلم موسیقی ایران هر چه سریعتر بهبود یابد.

 

استاد محمدرضا شجریان در پیام ویدئویی خود به مناسبت عید نوروز و آغاز سال نو با چهره ای متفاوت و موهایی که بخاطر درمان سرطان کاملا کوتاه شده بود ظاهر شد تا برای نخستین بار از بیماری ای که 15 سال است با او همراهی میکند، پرده برداری کند.

 

همدردی معنادار رایان شجریان با پدرش!! (عکس)

رایان شجریان در کنار استاد

 

واکنش همایون شجریان به بیماری پدرش
همایون شجریان در صفحه ی فیس بوکش با انتشار عکسی از پدرش محمدرضا شجریان نوشته که امن ترین جای دنیا قلب مردم است و خوشا به حال کسانی که لایق قلب مردم هستند.

 

همدردی معنادار رایان شجریان با پدرش!! (عکس)

عکس منتشر شده توسط همایون شجریان

 

متن کامل نوشته ی این خواننده بدین شرح است:

امن ترین و گرم ترین جای دنیا، همون جایی که دیگه نیاز به هیچ چیز و هیچ کس نداری. جایی که از هیچ چیز نمی ترسی و بهت آرامش میده و عزیزت می داره.

 

جایی که آخر هر تلاشی باید آرزو کنی اونجا باشی و وقتی اونجا بودی دیگه همه تلاشت رو برای اون می کنی.

 

جایی که قانونش فراتر و پرقدرت تر از هر قانونیه. جایی که اونجا جاودانه میشی، هر لحظه متولد میشی و هرگز نمی میری.

 

جایی که با هیچ چیزی نمیخوای عوضش کنی، چون واقعاً امن ترین جای دنیاست چون با هیچ سیل و طوفان و زلزله ای خراب نمیشه… فقط قلب مردمه، قلب مردم، مردم و مردم. خوشا به حال اون کسانی که لایق قلب مردمن و به اونجا تعلق دارن.

منبع :

پاسخ دهید