همسر فوتبالیست معروف جفت نوزادش را خورد ! عکس

0

گیگر:

اقدام شوکه کننده همسر فوتبالیست معروف جهان پس از زایمان پسرش !… این اقدام عجیب و باورنکردنی را در همین بخش از سایت نازوب دنبال کنید.

 

 

از زایمان همسر فوتبالیست معروف ،یک خبر شگفت انگیز و عجیب توجه رسانه های ورزشی را به خود جلب نموده است. مدتیست برخی افراد جفت جنین خود را پس از زایمان ، می خورند و برای آن خواصی ذکر میکنند ! برخی افسانه ها می گویند بهترین روش برای کاهش افسردگی پس از زایمان خوردن جفت جنین می باشد. اخیرا نیز همسر فوتبالیست معروف فوتبال جفت جنین پسرش را کپسول خوراکی نموده و مصرف می نماید.

 

کاپیتان منچستر یونایتد صاحب یک پسر شده و همسر کاپیتان معروف فوتبال منچستر یونایتد به توصیه یکی از دوستانش تصمیم گرفته است کپسولهای خوراکی از جفت جنین نوزاد تازه متولد شده خود ساخته و انها را روزانه مصرف نماید.

 

همسر فوتبالیست معروف جفت نوزادش را خورد ! عکس

خانم کولین سومین فرزند پسرش به نام کیت جوزف رونی را بدنیا آورده است. وی با گذاشتن پستی در صفحه تویتر خود عنوان نمود قصد دارد جفت جنین خود را که سرشار از آهن و ویتامین میباشد را بخورد.قرار است شرکت پلاسنتا پلوس لیورپول جفت پسرش کیت را به کپسولهای خوراکی تبدیل نموده است تا وی روزانه آنها را مصرف نماید.کولین می گوید من تا کنون از این موضوع خبر نداشتم تا اینکه یکی از دوستانم به من پیشنهاد خوردن جفت را داده است.

 

برخی معتقدند جفت جنین سرشار از آهن می باشد و در درمان افسردگیهای پس از زایمان موثر است.

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید