همه کاربران سخت افزار بخوانید!

0

همه کاربران سخت افزار بخوانید!

سروران،همراهان و دوستان همیشگی “مجموعه سخت افزار”،خرسند و سرافرازیم از خدمت به شما.مسرور و مفتخریم که دوستانی مثل شما را کنار خود داریم.دلگرم و استواریم به حمایت های شما.از هر سال و از هر زمان که به جمع ما پیوستید،از شما ممنونیم و صمیمانه دست دوستی به سوی شما دراز خواهیم کرد.مجموعه سخت افزار به طور دائم در تلاش برای جلب نظر کاربران و بالا بردن کیفیت مطالب و مشاوره های فنی/تخصصی است.با وجود آنکه حمایت های رسمی از خبرگزاری های مرتبط با دنیای فناوری چندان دلچسب نیست،اما سخت افزار همیشه آماده به منظور پاسخگویی به هرگونه همایش،جشنواره،سمینار،مسابقه و گردهمایی است.

 

به طور حتم می دانید که از جمله معدود خبرگزاری هایی هستیم که در نمایشگاه های بین المللی و معتبر جهانی حضور خبرنگاران خود را تضمین،و آخرین اطلاعات را به طور زنده از خارج از مرزهای کشور برای شما ارسال می داریم.CES،IFA و…را به امید سرافرازی در محضر شما خوبان پوشش مستقیم داده ایم.وب سایت سخت افزار به طور روزانه بین حداقل 14 الی 21 مطلب شامل اخبار روزانه دنیای کامپیوتر و دیجیتال،مطالب فنی و تخصصی،بررسی (Review)،مشاوره های خرید،زنگ های تفریح و حتی مطالب جذاب غیر فنی را برای شما ارائه می سازد.سخت افزار با در اختیار داشتن یک تیم خبره از نویسندگان،موفق به کسب نام و اعتبار در شاخه های متعدد دنیای دیجیتال است.وب سایت سخت افزار هر ساله با شرکت در جشنواره وب ایران،در یک رقابت با دیگر وب سایت ها شرکت کرده و نتیجه آن تنها در دستان رای دهندگان عزیز است.

جشنواره وب ایران

جشنواره وب ایران در سال ۱۳۸۷ برای اولین در ایران برگزار شد. این جشنواره هر ساله از میان سایت های فعال در تمامی حوزه های وب و در گروه های مختلف یک سایت را به عنوان سایت برنر سال معرفی میکند. این جشننواره توسط شایان شلیله بنیانگذاری شد و پس از چندین سایت برگزاری به صورت شخصی مدیریت ان به کانون کارآفرینی ایران واگذار شد. و در حال حاضر توسط افرادی مدیریت و برنامه ریزی میشود که به صورت داوطلبانه برای توسعه وب فارسی با جشنواره وب ایران همکاری میکنند.

و اما آموزش رای دادن به وب سایت سخت افزار،

شیوه رای گیری در سال 94 مقداری آسان تر از گذشته شده است و ما برای سهولت در این امر،لینک مستقیم و همچنین آموزش تصویری آن را برای شما عزیزان آماده کرده ایم.پس از کلیک بر روی این لینک به طور مستقیم به صفحه پروفایل “سخت افزار” وارد خواهید شد.سپس با کلیک بر روی (تصویر قلب) که در گوشه سمت راست وجود دارد،صفحه ایی برای شما باز خواهد شد.

سپس دو گزینه در اختیار شما قرار خواهد گرفت که قادر به انتخاب حساب ایمیل خود از بین دو سرویس دهنده “یاهو” و “گوگل” هستید.با انتخاب سرویس دهنده ایی که حساب ایمیل شما به آن تعلق دارد،وارد سرویس خود خواهید شد.

در نهایت با کلیک بر روی گزینه “Allow” رای شما به ثبت رسیده و پایان کار به همین آسانی.

در نهایت منتظر پشتیبانی گرم شما عزیزان هستیم.ممنون که ما را انتخاب کرده اید.

لینک رای گیری

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید