همکاری نیروهای امنیتی برای جلوگیری از “تقلب”

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان به نقل از العالم، امتحانات متوسطه در چین، مقدمه ای برای ورود به دانشگاه است و این امتحانات در واقع، سرنوشت تحصیلی دانش آموز را مشخص می کند.

براساس این گزارش، چین تصمیم گرفته است عرصه را بر کسانی که در امتحانات متوسطه تقلب می کنند، تنگ کند؛ بدین شکل که برای اولین مسئولیت نقل و انتقال سوالات و اوراق امتحانی و رساندن آن به دست کمیته های امتحانات به نیروهای واکنش سریع محول شده است و دست کم هشت افسر پلیس بر هر کمیته نظارت دارند.

امتحانات متوسطه در چین

مسئولان امنیتی چین گفته اند دانش آموزانی را که به ضوابط امتحانات پایبند نباشند، بازداشت خواهند کرد و برای دانش آموزانی که حین ارتکاب تخلف و تقلب بازداشت شوند، مجازاتی برابر با هفت سال حبس در نظر گرفته خواهد شد.

یک گزارش رسانه ای محلی در این هفته در چین حاکی از آن است که پلیس منطقه “هاینان” 9 دانش آموز را در ارتباط با فروش نمونه های غیرواقعی از سوالات امتحان بازداشت کرده است.

9 میلیون و 400 هزار دانش آموز چینی در امتحانات متوسطه امسال شرکت می کنند.

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید