همکاری واقفین با بنیاد دانشگاه تهران در جهت تجهیز ملزومات آزمایشگاهی

0

ما در این بنیاد نیازهایمان را به صورت کتابچه‌ای در اختیار خیرین قرار می دهیم تا در ساخت بناهای جدید و تجهیز ملزومات آزمایشگاهی واقفین عزیر اطلاعات لازم را در دست داشته باشند.

به گزارش خبرنگار  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی ، دکتر محمود نیلی رئیس پردیس دانشکده فنی دانشگاه تهران عصر امروز در تالار علامه امینی این دانشگاه در سومین جشنواره خیرین و واقفین تهران با اشاره به فعالیت‌های بنیاد حمایتی و عام المنفعه اشاره داشت: این بنیاد نهادی سیاسی فرهنگی و ملی بوده و یکی از اهداف اساسی آن افزایش فعالیت خیرین در جهت توانمندی دانشجویان بورسیه است.

رئیس پردیس دانشکده فنی با بیان اینکه دانشگاه تهران دانشگاهی ملی و با نیازهای مختلفی است، افزود: ما در این بنیاد نیازهایمان را دسته‌بندی کرده و به صورت کتابچه‌ای در اختیار خیرین قرار می دهیم تا در ساخت بناهای جدید و  تجهیز ملزومات آزمایشگاهی واقفین عزیر اطلاعات لازم را در دست داشته باشند.

وی ابراز داشت: این بنیاد در جهت انسانی توجه ویژه ای دارد و بهتر است که امکانات مادی و معنوی توسط افراد خیر در اختیار این نهاد قرار داده شود.

نیلی ادامه داد: طرح توسعه دانشگاه تهران نیازمند حمایت خیرین عزیز و دستگاه های حوزه دولتی است و خوشبختانه اقدامات زیادی در آن صورت گرفته است.

وی تصریح کرد: اولین جلسه هیأت رئیسه این بنیاد در 30 بهمن ماه 93 برگزار شد و بعد از وقفه 8 ساله اولین جلسه هیأت رئیسه در خرداد 93 با حضور همه اعضا و تشکیل و دستور تأسیس دانشکده‌های ادبیات و همچنین ابوریحان داده شد.

وی تأکید کرد: در صورت هیأت رئیسه این بنیاد امضای تفاهم‌نامه دانشگاه کارآفرینی، احداث دانشکده مکانیک و همچنین ساخت مسجد پردیس دانشگاه و اهدای کتابخانه و همچنین بورسیه دانشگاه برتر با همکاری مؤسسه فرهنگی آموزشی قلم‌چی از دیگر مصوبات بنیاد حمایت‌های دانشگاه تهران است

انتهای پیام / 

لینک مطلب

پاسخ دهید