هم‌اکنون 100 میلیون آی‌فون در ایالات متحده فعال است!

0

iPhone-6s-Rose-Gold-9-1280x855

در این‌که اپل در آمریکا که بازار محلی خودش است موفق‌ترین برند باشد، چیز چندان عجیب و جدیدی وجود ندارد اما گستردگی این محبوبیت به حدی است که توان رقابت را از سایر برندها گرفته است، به‌تازگی گزارشی منتشر شده که نشان می‌دهد آی‌فون و این پلتفرم، به‌شدت محبوبیت اندروید را تحت تاثیر قرار داده است.

این گزارش می‌گوید هم‌اکنون 100 میلیون کاربر آمریکایی از آی‌فون استفاده می‌کنند. این آمار را موسسه پژوهشی CIRP منتشر کرده و بیان‌گر آمار گرفته‌شده در ماه سپتامبر است، این در حالی‌ست که مقدار کاربران آی‌فون در ماه اوت 97 میلیون اعلام شده بود و این افزایش سه میلیونی در یک بازه زمانی کوتاه نشان از یک شاهکار دارد. هرچند به‌دلیل کوچک‌بودن جامعه آماری این موسسه ممکن است آمار 100 درصد دقیق نباشند.

در ادامه گزارش آمده است بیشتر کاربرانی که در زمره 3 میلیون کاربر افزوده شده قرار می‌گیرند، برای اولین بار اسمارت‌فون خریده و از کاربران اندروید نبوده‌اند، این درحالی است که اپل بارها به این موضوع اشاره کرده بیشتر کاربران جدیدش قبلا از محصولات اندرویدی استفاده می‌کرده‌اند، هرچند شاهد مهاجرت کاربران اندرویدی به iOS هستیم اما تعداد آن‌ها آن‌قدر زیاد نیست که در این آمار تاثیرگذار باشد.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید